LV BET rejestracja

Jeśli chcesz grać na LV BET, rejestracja będzie konieczna – ale bez obaw, to nic trudnego. Z tego artykułu dowiesz się, jak założyć konto na LV BET, ile trwa weryfikacja i jakie metody płatności oferuje ten bukmacher. Czytaj dalej, żeby przygotować się na wypełnianie formularza i stawianie pierwszych zakładów!

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulami

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie LV BETAplikacja mobilna LV BET
Bonus powitalny LV BETLV BET freebet
Rejestracja w LV BETKod promocyjny LV BET
Wypłata w LV BETLVBET zakłady na żywo
Esport w LV BETSporty wirtualne w LV BET

Spis treści:

Jak założyć konto w LV BET?

Na LV BET rejestracja może być przeprowadzona na dwa sposoby – krótszy i dłuższy. Na dłuższą metę do grania i wypłacania wygranych jest potrzebna pełna rejestracja. Jeśli chcesz jednak od razu wypróbować usługi bukmachera, to możesz zdecydować się na rejestrację szybką. Bukmacher deklaruje, że trwa ona tylko minutę! Pamiętaj jednak, że po jakimś czasie będziesz musiał koniecznie dokończyć rejestrację pełną.

Potrzebny czas: 1 minuta.

Oto czynności, których trzeba dopełnić, żeby założyć konto na LV BET:

 1. Kliknij przycisk “Rejestracja” u góry.

  LV Bet rejestracja krok 1

 2. Wpisz swoje imię i nazwisko, narodowość i PESEL. Podawaj wyłącznie prawdziwe dane. Zaznacz wymagane zgody.


  LV Bet rejestracja krok 2

 3. Przejdź dalej i wypełnij dane wymagane do szybkiej rejestracji. Teraz masz do wyboru przejście do gry lub dokończenie formularza w formie pełnej.


  LV Bet rejestracja krok 3

 4. Jeśli chcesz dokończyć pełną rejestrację, wpisz swoje dane adresowe i wgraj pliki ze zdjęciami lub skanami dowodu tożsamości.

Jak widzisz, w celu założenia konta nie jest wymagana weryfikacja tożsamości, ale prędzej czy później będziesz musiał jej dokonać. Takie są wymogi polskiego prawa i nie da się tego przeskoczyć. Bez weryfikacji nie wypłacisz środków z konta bukmacherskiego, więc na podawaniu fałszywych danych możesz tylko stracić.

Do Ciebie należy wybór, czy chcesz się z tym uporać od razu, czy może najpierw pograć trochę na koncie o ograniczonych uprawnieniach. Nie istnieje żaden limit czasowy, teoretycznie możesz obstawiać bez pełnego konta w nieskończoność. Maksymalna kwota, za jaką możesz łącznie postawić z kontem tymczasowym zakłady to jednak maksymalnie 5200 zł. Po jej osiągnięciu będziesz już musiał się zweryfikować.

Ile trwa weryfikacja?

LV BET deklaruje, że sprawdzenie wysłanych przez Ciebie plików nie powinno im zająć dłużej niż 30 minut. Robiąc zdjęcie lub skan dowodu tożsamości, pamiętaj, że musi być ono kolorowe. Wymagane jest także to, by wszystkie cztery rogi dokumentu były widoczne. Akceptowane formaty to .jpg, .gif, pdf i .png, maksymalny rozmiar pliku to natomiast 5 Mb.

Jeżeli nie dopełnisz któregoś z wymagań, to prawdopodobnie przedłużysz przez to okres oczekiwania na weryfikację. Pracownik bukmachera będzie musiał się z Tobą skontaktować i wyjaśnić, jaki jest problem, a Ty będziesz musiał ponownie wgrywać pliki. Dlatego lepiej od razu zrobić to porządnie i cieszyć się szybkim i sprawnym załatwieniem sprawy.

Logowanie w LV BET

Na LV BET logowanie odbywa się podobnie jak u większości polskich bukmacherów. Przycisk “Zaloguj się” znajduje się w prawym górnym rogu. Gdy już go klikniesz, wystarczy po prostu wpisać ustalone podczas rejestracji login i hasło oraz potwierdzić to kliknięciem w czarny przycisk “Zaloguj się”. I już – jesteś na swoim koncie LV BET!

Pamiętaj, że po rejestracji możesz otrzymać od LV BET bonus powitalny do nawet 3353 zł, w tym klasycznego bonusu od pierwszego depozytu, bonusu z mnożnikiem, zakładu bez ryzyka i freebetu bez depozytu.

Metody płatności

Żeby móc rozpocząć obstawianie, musisz oczywiście wpłacić najpierw kasę na swoje konto bukmacherskie. Znajdziesz na LV BET metody płatności:

 • Paymenticon,
 • BLIK,
 • dotpay,
 • Przelewy24,
 • Tpay,
 • Paysafecards,
 • DotPay Cards,
 • Skrill.

Jak widzisz jest ich całkiem sporo. Na tle konkurencji LV BET wygląda bardzo dobrze, większość polskich bukmacherów oferuje sporo mniejszą różnorodność. Wciąż brakuje takich sposobów jak Neteller i PayPal, ale możliwe, że bukmacher wprowadzi je w przyszłości. Minimalna kwota, którą można wpłacić do serwisu to 10 zł. Maksimum to natomiast 40 000 zł dla Przelewy24 i 10 000 zł dla wszystkich pozostałych metod.

Z wypłatami jest u LV BET podobnie jak u innych polskich buków, czyli nieciekawie. Kasę przelejesz wyłącznie na konto w polskim banku. Oczywiście musi ono należeć do Ciebie. Nie ma możliwości wysłania pieniędzy na cudze konto bankowe ani na inne konto na portalu LV BET. Taki stan rzeczy jest związany z wymogami polskiego prawa.

Pamiętaj, że aby wypłacić pieniądze musisz koniecznie mieć zweryfikowaną tożsamość! Ta zasada również wynika z polskiego prawa.

Jak widzisz na LV BET rejestracja jest szybka, łatwa i przyjemna. Bukmacher idzie na rękę użytkownikom i umożliwia rozpoczęcie gry nawet bez weryfikacji tożsamości i podania pełnych danych. Takie rozwiązanie zdecydowanie zasługuje na pochwałę. Przecież nie zawsze dysponujemy zdjęciem dowodu i nie w każdej sytuacji są warunki, żeby takie zdjęcie zrobić.

Na LV BET metody płatności także są dosyć różnorodne. Masz spore szanse, że bukmacher oferuje właśnie ten sposób przelewania kasy, którego używasz na co dzień. Do tego za pierwsze dwa depozyty można zgarnąć atrakcyjny bonus powitalny o wysokości nawet do 1500 zł. Decyzja o tym, czy postanowisz założyć konto należy do Ciebie. Naszym zdaniem nie ma ku temu przeciwwskazań, bo bukmacher dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków i zapewnia klientom usługę na porządnym poziomie.

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

LV BET rejestracja – najczęściej zadawane pytania

Jak otrzymać bonus powitalny przy rejestracji LV BET?

Aby dostać bonus za rejestrację, w formularzu wpisz nasz kod bonusowy: GOAL.

Czy przy rejestracji w LV BET wymagany jest skan dowodu osobistego?

Do rejestracji tymczasowej w LV BET nie jest wymagana weryfikacja tożsamości. Będziesz musiał jej dokonać dopiero przy stałej rejestracji, która jest potrzebna do wypłacenia wygranej.

Czy LV BET to legalny bukmacher?

LV BET jest legalnym bukmacherem, który posiada zgodę na działanie na polskim rynku.