LV BET sporty wirtualne

Przyjrzyjmy się, jak prezentują się w LV BET sporty wirtualne. Trzeba przyznać, że bukmacher przygotował bardzo szeroki wybór dyscyplin. A o co w samych wirtualach chodzi?

Są to dyscypliny przeniesione z realnego świata sportu w komputerową rzeczywistość. Zasady każdego z wirtualnych sportów są identyczne, jak w prawdziwych dyscyplinach. Za wynik nie odpowiada tutaj jednak forma dnia, czy forma graczy, a zaawansowane technologie, statystyki i pewna szczypta losowości.

LVbet Kod Promocyjny

Pakiet na 2000 zł i darmowe zakłady 20 + 20 zł:

2040 zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zakłady na sporty wirtualne w LV BET

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Jak wyglądają zakłady na sporty wirtualne w LV BET? Otóż przyglądasz się meczom, czy wyścigom, za pomocą wizualizacji w technologii 3D. Analizujesz ostatnie wyniki, aktualny układ sił w rozgrywkach i obstawiasz zakłady. Proste, prawda? Dodatkowym atutem jest fakt, że na kolejne mecze nie musisz czekać tygodniami. Mecz, czy też wyścig trwa kilka minut i kolejne serie spotkań rozgrywają się po kilkudziesięciosekundowej przerwie. Rozrywka trwa 24 godziny na dobę! Kozacko, co nie?

Specjalny bonus na sporty wirtualne?

Jeżeli przekonały Cię sporty wirtualne, to musisz wiedzieć, że przygodę bukmacherską w LV BET możesz rozpocząć wraz z bonusami.

Bonus powitalny 600 zł na sporty wirtualne

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Jeśli to właśnie wokół sportów wirtualnych zamierzasz koncentrować swoją aktywność w zakładach bukmacherskich, skorzystaj z tego bonusu. Dokonaj depozytu minimum 20 złotych i zaznacz bonus na sporty wirtualne. Otrzymasz dodatkowo 100% swojego wkładu. Maksymalna kwota bonusu to 600 zł za wpłatę na taką lub wyższą sumę. Jest to bonus zamienny z bonusem powitalnym 2000 złotych, który opisujemy osobno.

Bonus powitalny 600 zł posiada wymóg sześciokrotnego obrotu na sportach wirtualnych, na zakładach z kursem min. 1,50.

Pamiętaj, że jeśli skorzystasz z tego bonusu to nie będziesz mógł odebrać klasycznego bonusu powitalnego oferowanego przez zakłady bukmacherskie LV BET.

Dodatkowe 20 zł

Mało tego, bukmacher LV BET oferuje też dla najaktywniejszych graczy bonus 20 złotych co tydzień. Jak go zdobyć? Wystarczy, że w jednym tygodniu obstawisz zakłady wirtualne za sumę przynajmniej 100 złotych (kurs min. 1,50), a na początku następnego otrzymasz dwie dyszki w gratisie. I tak w kółko. Za każdym razem bonus podlega pięcio krotnemu obrotowi na sportach wirtualnych, którego należy dokonać w ciągu 30 dni.

Specjalna oferta dla kibiców: 50 złotych

W portfolio LV BET znajdziesz także czwarty bonus na start. Niestety, w tym przypadku nie mogą z niego skorzystać wszyscy gracze. Jeśli jednak jesteś kibicem, którejś z drużyn, sponsorowanych przez LV BET, to masz prawo odebrać darmowe 50 złotych.
Jak to zrobić? Wystarczy, że posiadasz karnet sezonowy na mecze którejś z niżej wymienionych drużyn i wyślesz jego skan/zdjęcie na adres [email protected].

  • Piast Gliwice
  • Śląsk Wrocław

Co można obstawiać?

Wiesz już, jak wyglądają bonusy w LV BET, a jakie zakłady wirtualne można stawiać? Zerknij na listę aktualnie dostępnych sportów.

  • Piłka nożna
  • Wyścigi
  • Tenis

Piłka nożna, to rozgrywki w których walczą wirtualne kluby. Nie znajdziesz tu herbów, ani twarzy, ale zaawansowane wizualizacje 3D pozwolą poczuć piłkarski klimat. Nazwy klubów to… nazwy największych miast.

Wyścigi podzielone zostały na kilka kolejnych sekcji: konne, psów, żużel, kolarstwo oraz zaprzęgi konne.

Tenis to oczywiście tenis ziemny. Wirtualne mecze rozgrywane są na twardej nawierzchni, przypominającej do złudzenia Australian Open.

Jak obstawiać sporty wirtualne?

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Konto gracza i środki na grę – to jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć stawiać zakłady na sporty wirtualne. Przed każdą serią spotkań masz kilka minut, aby postawić zakłady. Następnie możesz oglądać wizualizację 3D interesującego Cię wydarzenia i czekać na pomyślne rozstrzygnięcia.

Rodzaje zakładów

Sprawdź poniżej, jakie rodzaje zakładów dostępne są na konkretne sporty wirtualne.

Sporty wirtualneRodzaje zakładów
piłka nożnaWynik końcowy
Podwójna szansa
Wynik do przerwy i na koniec
Wynik tylko do przerwy
Dokładny wynik
Liczba goli mniej/więcej
Obie drużyny zdobędą gola
Handicap azjatycki
wyścigi konneWygrana
Konkretne miejsce/miejsca
tenisZwycięzca meczu
Zwycięzca seta
Kto wygra gem
Kto wygra następny punkt
Liczba gemów mniej/więcej
Liczba setów mniej/więcej
Dokładny wynik

Zakłady długoterminowe

Zakłady długoterminowe, jak na przykład która drużyna zwycięży w lidze wirtualnej nie są dostępne. Wydaje się być to jednak melodią przyszłości. Czekamy zatem!

Zakłady na żywo

Zakłady na żywo na sporty wirtualne w LV BET możesz stawiać tylko na tenis. Dochodzą tutaj nowe rodzaje zakładów bukmacherskich, jak chociażby kto wygra następną piłkę. W piłce nożnej, a także wszystkich wyścigach możesz stawiać tylko zakłady przedmeczowe.

Sporty wirtualne na mobile

Zakłady postawisz także na urządzeniu mobilnym. Sporty wirtualne dostępne są w aplikacji mobilnej LV BET oraz w wersji mobilnej strony internetowej. Masz tam też dostęp do wszystkich opisanych w naszym artykule bonusów.