LV BET bonus 3353 zł

Może jest dość młody w porównaniu do najbardziej tradycyjnych bukmacherów, ale zdążył sobie już wywalczyć naprawdę mocną markę – sprawdźmy, jaki jest na LV BET bonus i czy warto założyć konto na tym portalu. W artykule przeanalizujemy też warunki obrotu i sprawdzimy oferowane przez LV BET promocje.

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie LV BETAplikacja mobilna LV BET
Bonus powitalny LV BETLV BET freebet
Rejestracja w LV BETKod promocyjny LV BET
Wypłata w LV BETLVBET zakłady na żywo
Esport w LV BETSporty wirtualne w LV BET

Bonus powitalny na start LV BET

Na LV BET bonus na start brzmi naprawdę imponujący, ale ma pewną wadę – jest naprawdę skomplikowany. Oczywiście jego działanie da się bardzo szybko wytłumaczyć, ale na pierwszy rzut oka opis może przytłoczyć. Postaramy się rozegrać to jak najprościej. Warto czytać, bo gra toczy się o niebagatelną sumę 3353 zł.

lvbet bonus

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Żeby otrzymać tę kwotę, trzeba wykonać dwa depozyty. W przypadku pierwszej wpłaty maksymalny dostępny bonus to 1500 zł, a w przypadku drugiej to również 1500 zł. Warto jednak zaznaczyć, że kasy nie dostaniesz od razu. Wszyscy wiedzą, że u każdego bukmachera, w tym LV BET, warunki obrotu są oczywistością. Tutaj dochodzi jeden nietypowy szczegół.

Bonus za pierwszy depozyt to klasyczny bonus 100 procent do kwoty 1500 zł. Minimalna kwota depozytu aktywującego bonus to 10 zł. Za drugi depozyt również można otrzymać bonus do 1500 zł, ale jest to tzw. bonus z mnożnikiem.

Zakład bez ryzyka 333 zł

Dzięki bonusom od dwóch pierwszych depozytów możesz zyskać 3000 zł. Co z pozostałymi 333 złotymi? Już wyjaśniamy. Możesz otrzymać od LV BET możliwość zagrania “zakładu bez ryzyka” za kwotę nawet 333 złotych. Aby mieć na to szansę, musisz dokonać trzeciego depozytu (minimalna kwota depozytu to 25 złotych). Maksymalny kwotę zakładu bez ryzyka uzyskamy wpłacając 330 złotych.

Promocje w LV BET

Bonus powitalny to oczywiście nie koniec, na LV BET promocje przewidziano także dla graczy, którzy już posiadają konta i aktywnie obstawiają. Poniżej wymienimy kilka przykładowych akcji promocyjnych zorganizowanych przez tego bukmachera, żebyś mógł sobie wyobrazić, czego się po nim spodziewać.

Bezpieczny kupon 5+

Ta promocja pozwoli Ci poczuć się nieco bezpieczniej podczas obstawiania zakładów AKO. Co tydzień będziesz mieć szansę na zwrot stawki do 50 zł za zakład, w którym spełniły się wszystkie Twoje typy oprócz jednego. Jakie są warunki udziału w promocji?

Musisz postawić kupon z co najmniej pięcioma wydarzeniami i kursem łącznym minimum 3.00, o stawce co najmniej 20 zł. Nie liczą się sporty wirtualne ani zakłady za środki bonusowe. Żeby wypłacić otrzymany zwrot, należy trzykrotnie obrócić nim po kursie 1.75.

Multikozak

Ten rodzaj promocji jest ostatnio bardzo popularny wśród polskich bukmacherów i zdecydował się na niego również LV BET. Bonus otrzymasz w ramach akcji za stawianie jak najdłuższych kuponów AKO. Wystarczą cztery typy, żeby załapać się na dodatkowe 7,5% od wygranej. Im więcej selekcji, tym wyższe wynagrodzenie.

Za osiem lub więcej typów bonus rośnie aż do 25%. Co tydzień możesz zgarnąć nawet do 1000 zł! Żeby wziąć udział w promocji, musisz postawić kupon za co najmniej 10 zł, o kursie minimalnym 3.00, i oczywiście z odpowiednią liczbą wydarzeń. Szczegółowe warunki znajdziesz oczywiście na stronie LV BET.

Topowe europejskie ligi: +14%

Skąd to mityczne +14%? Właśnie taki procent dodany do wygranej pozwala sprawić, że z perspektywy użytkownika podatek jest całkowicie zniwelowany. Więc tak, w praktyce chodzi tutaj po prostu o w pełni legalną grę bez podatku. Co tydzień LV BET umożliwia taką zabawę dla jednej z najlepszych europejskich lig.

bonus lvbet

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Wystarczy w odpowiednim terminie postawić zakład na wybraną ligę przy pomocy aplikacji mobilnej, żeby powiększyć swoje wygrane o 14%. Apka jest dostępna i na Androida, i na iOS, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć udział w akcji! W okresie wrzesień-październik swój moment miały już wszystkie topowe europejskie rozgrywki: Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga i Ligue 1. Liczymy na kolejną rundę. Warto regularnie sprawdzać tę zakładkę na liście promocji!

To wszystko to oczywiście nie koniec oferowanych przez LV BET promocji. Jest ich jeszcze sporo więcej! Pod względem oferty promocyjnej bukmacher prezentuje się naprawdę nieźle. Można znaleźć u niego także akcje skierowane do fanów sportów wirtualnych oraz Ekstraklasy. Dla każdego coś miłego!

Jak zagrać za bonus LV BET?

LV BET znany jest ze stosowania bonusów z mnożnikiem, które oferuje swoim klientom w ramach nie tylko oferty powitalnej. Ostatnio bukmacher wprowadził jednak zmiany do swojej oferty i przy pierwszym depozycie można skorzystać z klasycznego bonusu do 100 procent. Jak z niego skorzystać? Po pierwsze, wypełnij formularz rejestracyjny. Po drugie, dokonaj depozytu, wybierając przy tym bonus “Klasyczny Bonus Powitalny 1500 PLN”. Minimalna kwota to 10 zł, ale żeby w pełni wykorzystać akcję promocyjną, należałoby wpłacić 1500 zł lub większą kwotę.

Bonus od pierwszego depozytu oczywiście podlega warunkom obrotu: to 4-krotny obrót po kursie min. 1.75. Szczegółowy regulamin obrotu bonusem znajdziesz na stronie bulmachera.

I co, jak Ci się podoba oferowany przez LV BET bonus powitalny? Jego zasady rzeczywiście są nieco bardziej skomplikowane niż u konkurencji, ale kwota 3000 zł robi wrażenie nawet w tej formie. Trochę jednak szkoda, że bukmacher wymaga czterokrotnego obrotu depozytem. Zmusza to graczy do podejmowania dość sporego ryzyka. Wszyscy wolimy chyba spełniać warunek obrotu na bonusie, a nie na własnej kasie. I tak życzymy Ci jednak szybkiego wypłacenia całego dostępnego bonusu LV BET!

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg