LV BET bonus powitalny listopad 2022

Bonus powitalny od zakładów bukmacherskich LV BET aż do 3353 zł! Sprawdzamy jaka jest oferta tego bukmachera na bonus powitalny i czy warto założyć konto w LV BET. W materiale przeanalizujemy też warunki obrotu oraz spradzimy oferowane przez LV BET promocje!

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Bonus powitalny na start LV BET

Bonus w zakładach bukmacherskich LV BET na start brzmi naprawdę imponujący, ale ma pewną wadę – jest naprawdę skomplikowany. Oczywiście jego działanie da się bardzo szybko wytłumaczyć, ale na pierwszy rzut oka opis może przytłoczyć. Postaramy się rozegrać to jak najprościej. Warto czytać, bo gra toczy się o niebagatelną sumę 3353 zł.

lvbet bonus
Pakiet powitalny w LV BET

Żeby otrzymać tę kwotę, trzeba wykonać dwa depozyty. W przypadku pierwszej wpłaty maksymalny dostępny bonus to 1500 zł, a w przypadku drugiej to również 1500 zł. Warto jednak zaznaczyć, że kasy nie dostaniesz od razu. Wszyscy wiedzą, że u każdego bukmachera, w tym LV BET, warunki obrotu są oczywistością. Tutaj dochodzi jeden nietypowy szczegół.

Bonus za pierwszy depozyt to klasyczny bonus 100 procent do kwoty 1500 zł. Minimalna kwota depozytu aktywującego bonus to 10 zł. Za drugi depozyt również można otrzymać bonus do 1500 zł, ale jest to tzw. bonus z mnożnikiem.

Bonus bez depozytu – darmowy zakład 20 zł

Na przywitanie w LVBET masz do dyspozycji darmowy zakład 20 zł. Ten bonus bez depozytu zostanie ci wypłacony pod warunkiem, że potwierdzisz swoją tożsamość dowodem osobistym lub paszportem. Jeśli po rejestracji konta tak się stanie, to otrzymasz szansę do postawienia darmowego zakładu.

Bonus bez depozytu zostanie przyznany na kwotę 1 zł + mnożnik kurs x20. W rachunku matematycznym oznacza to, że koniec końców twój zakład zostanie potraktowany po stawce 20 zł. Jak zagrać za darmo w LVBET? Zrób kupon, na którym będziesz mógł aktywować kupon z mnożnikiem x20:

 • Zakład kombinacyjny: minimum 3 selekcje.
 • Minimalny kurs dla pojedynczego typu to: 1.25.
 • Minimalny kurs łączny dla kuponu to: 2.50.

Na kuponie, który będzie spełniał kryteria bonusu – zostanie aktywowana funkcja mnożnik x20. 

Szczęście ci sprzyja i twój darmowy zakład zamienił się w wygraną? W takim razie zgodnie z regulaminem powinieneś obrócić wygraną kwotę dwukrotnie po kursie minimalnym 2.00. Dopiero po obrocie będziesz mógł wypłacić bonus i zwycięskie środki.

Zakład bez ryzyka 333 zł

Dzięki bonusom od dwóch pierwszych depozytów możesz zyskać 3000 zł. Co z pozostałymi 333 złotymi? Już wyjaśniamy. Możesz otrzymać od LV BET możliwość zagrania “zakładu bez ryzyka” za kwotę nawet 333 złotych. Aby mieć na to szansę, musisz dokonać trzeciego depozytu (minimalna kwota depozytu to 25 złotych). Maksymalny kwotę zakładu bez ryzyka uzyskamy wpłacając 330 złotych.

Promocje w LV BET

Bonus powitalny to oczywiście nie koniec, na LV BET promocje przewidziano także dla graczy, którzy już posiadają konta i aktywnie obstawiają. Poniżej wymienimy kilka przykładowych akcji promocyjnych zorganizowanych przez tego bukmachera, żebyś mógł sobie wyobrazić, czego się po nim spodziewać.

Bezpieczny kupon 5+

Ta promocja pozwoli Ci poczuć się nieco bezpieczniej podczas obstawiania zakładów AKO. Co tydzień będziesz mieć szansę na zwrot stawki do 50 zł za zakład, w którym spełniły się wszystkie Twoje typy oprócz jednego. Jakie są warunki udziału w promocji?

Musisz postawić kupon z co najmniej pięcioma wydarzeniami i kursem łącznym minimum 3.00, o stawce co najmniej 20 zł. Nie liczą się sporty wirtualne ani zakłady za środki bonusowe. Żeby wypłacić otrzymany zwrot, należy trzykrotnie obrócić nim po kursie 1.75.

Multikozak

Ten rodzaj promocji jest ostatnio bardzo popularny wśród polskich bukmacherów i zdecydował się na niego również LV BET. Bonus otrzymasz w ramach akcji za stawianie jak najdłuższych kuponów AKO. Wystarczą cztery typy, żeby załapać się na dodatkowe 7,5% od wygranej. Im więcej selekcji, tym wyższe wynagrodzenie.

Za osiem lub więcej typów bonus rośnie aż do 25%. Co tydzień możesz zgarnąć nawet do 1000 zł! Żeby wziąć udział w promocji, musisz postawić kupon za co najmniej 10 zł, o kursie minimalnym 3.00, i oczywiście z odpowiednią liczbą wydarzeń. Szczegółowe warunki znajdziesz oczywiście na stronie LV BET.

Topowe europejskie ligi: +14%

Skąd to mityczne +14%? Właśnie taki procent dodany do wygranej pozwala sprawić, że z perspektywy użytkownika podatek jest całkowicie zniwelowany. Więc tak, w praktyce chodzi tutaj po prostu o w pełni legalną grę bez podatku. Co tydzień LV BET umożliwia taką zabawę dla jednej z najlepszych europejskich lig.

bonus lvbet

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Wystarczy w odpowiednim terminie postawić zakład na wybraną ligę przy pomocy aplikacji mobilnej LV BET, żeby powiększyć swoje wygrane o 14%. Apka jest dostępna i na Androida, i na iOS, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć udział w akcji! W okresie wrzesień-październik swój moment miały już wszystkie topowe europejskie rozgrywki: Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga i Ligue 1. Liczymy na kolejną rundę. Warto regularnie sprawdzać tę zakładkę na liście promocji!

To wszystko to oczywiście nie koniec oferowanych przez LV BET promocji. Jest ich jeszcze sporo więcej! Pod względem oferty promocyjnej bukmacher prezentuje się naprawdę nieźle. Można znaleźć u niego także akcje skierowane do fanów sportów wirtualnych oraz Ekstraklasy. Dla każdego coś miłego!

Jak zagrać za bonus LV BET?

LV BET znany jest ze stosowania bonusów z mnożnikiem, które oferuje swoim klientom w ramach nie tylko oferty powitalnej. Ostatnio bukmacher wprowadził jednak zmiany do swojej oferty i przy pierwszym depozycie można skorzystać z klasycznego bonusu do 100 procent. Jak z niego skorzystać? Po pierwsze, wypełnij formularz rejestracyjny. Po drugie, dokonaj depozytu, wybierając przy tym bonus “Klasyczny Bonus Powitalny 1500 PLN”. Minimalna kwota to 10 zł, ale żeby w pełni wykorzystać akcję promocyjną, należałoby wpłacić 1500 zł lub większą kwotę.

Bonus od pierwszego depozytu oczywiście podlega warunkom obrotu: to 4-krotny obrót po kursie min. 1.75. Szczegółowy regulamin obrotu bonusem znajdziesz na stronie bulmachera.

I co, jak Ci się podoba oferowany przez LV BET bonus powitalny? Jego zasady rzeczywiście są nieco bardziej skomplikowane niż u konkurencji, ale kwota 3000 zł robi wrażenie nawet w tej formie. Trochę jednak szkoda, że bukmacher wymaga czterokrotnego obrotu depozytem. Zmusza to graczy do podejmowania dość sporego ryzyka. Wszyscy wolimy chyba spełniać warunek obrotu na bonusie, a nie na własnej kasie. I tak życzymy Ci jednak szybkiego wypłacenia całego dostępnego bonusu LV BET!

Rejestracja w LVBET

Jeśli bonus powitalny LVBET chodzi ci po głowie, to przy rejestracji powinieneś zwrócić uwagę na rubrykę z kodem promocyjnym. Na goal.pl znajdziesz aktualny voucher, za który otrzymasz wyżej wskazane bonusy tj. zakład bez ryzyka i promocje od wpłaty. W celu odbioru bonusów nie możesz pominąć kroku dotyczącego rejestracji, bo to ona otwiera drogę do oferty tego bukmachera.

Myślisz, że rejestracja w LV BET to coś skomplikowanego? Już odpowiadamy: nie! W pełni możemy zadeklarować, że nowe konto na bonusy LVBET utworzą ci bardziej doświadczeni gracze, jak i nowi typerzy. Rejestrowanie się w zakładach online przypomina tworzenie profilu w serwisie aukcyjnym czy sklepie online.

Czy powinieneś mieć przy sobie dowód osobisty, jeśli zakładasz konto w LVBET? Odpowiadamy: i tak, i nie. Nie jest koniecznym dokument tożsamości, ponieważ LVBET oferuje też skróconą drogę rejestracji, która ogranicza się do podstawowych danych. Jeśli jednak masz przy sobie dokument tożsamości i nie narzekasz na brak czasu, to już przy rejestracji możesz zweryfikować dane osobowe. Co wtedy należy zrobić? Przejść do zakładki “pełna rejestracja” i dołączyć skany/zdjęcia tegoż dokumentu.

Rejestracja na bonus LVBET w kilku krokach:

 1. Wejdź na stronę lvbet.pl i rozpocznij rejestrację.
 2. Uzupełnij pierwszy formularz określony jako “podstawowe dane”: imię, nazwisko, narodowość, PESEL.
 3. Wykonaj szybką rejestrację w drugim kroku wprowadzając kolejne informacje: adres e-mail, login, hasło, numer telefonu i kod promocyjny LV BET.
 4. Opcjonalnie – przejdź do kroku trzeciego i dokończ pełną rejestrację wpisując: adres zamieszkania, numer dokumentu tożsamości, numer konta bankowego + przesyłając skany dowodu osobistego/paszportu.

Logowanie w LVBET

Logowanie w serwisie LVBET po rejestracji konta umożliwia dokonanie wpłaty na bonusy i obstawianie zakładów. Rejestrując się podawałeś login i hasło – przy logowaniu po prostu trzeba użyć tych danych, żeby bukmacher przekierował cię na spersonalizowane konto gracza. Za każdym razem skorzystaj z tych informacji, jeśli chcesz grać w zakładach LVBET. Login i hasło są takie same na stronie lvbet.pl i mobilnej aplikacji.

Wpłata i wypłata w LVBET

Jedynie bonus bez depozytu 20 zł nie wymaga od użytkownika zrealizowania wpłaty, żeby uzyskać dodatkową gratyfikację. Zakład bez ryzyka i bonusy z mnożnikiem nakładają na typera konieczność depozytu, żeby bonifikaty zostały przyznane na konto. Jak w takim razie można wpłacić pieniądze do LVBET?

W zakładach LVBET opcji depozytowych mamy kilka. Od razu zaznaczamy, że przy wpłatach jest więcej możliwości niż przy wypłatach.  Środki na swoje konto bukmacherskie LVBET możesz wpłacić za pośrednictwem następujących metod:

 • Przelewy 24,
 • PLIX,
 • BLIK,
 • Karta płatnicza: VISA/Mastercard,
 • PayPal,
 • Paysafecard.

Jeśli wybierzesz wpłatę przez Przelewy 24, PLIX, BLIK lub VISA/Mastercard to minimalna kwota może wynosić już 1 zł. W depozytach realizowanych przez portfele PayPal i Paysafecard limit ten jest wyższy – kolejno wynosi: 10 zł i 20 zł.

Obracając wszystkie bonusy LVBET i generując zyski na koncie z czasem możesz podjąć decyzję o wypłacie tych pieniędzy. Środki te możesz przelać od LVBET na swój rachunek bankowy. Na dobre opinie LVBET zasługuje system wypłat, który umożliwia uzyskanie przelewu nawet w ciągu 10 minut. To zawdzięczamy funkcji Rapid Pay, która współpracuje z następującymi bankami:

 • PKO Bank Polski,
 • Inteligo,
 • mBank,
 • ING,
 • Get In Bank,
 • Alior Bank,
 • Volkswagen Bank,
 • nest Bank,
 • Credit Agricole.

Szybki przelew może być zaksięgowany w godzinach 8:00 – 1:00.

Bonus powitalny LVBET – najczęściej zadawane pytania

Jakie bonusy można odebrać w promocji na start od LV BET?

Bonusy powitalne w LVBET to darmowy zakład 20 zł, zakład bez ryzyka 333 zł i bonusy od wpłaty do 3000 zł.

Kto może uzyskać bonus LV BET?

W LVBET bonus powitalny to zestaw promocji dostępnych tylko dla nowych klientów.

Co zrobić, żeby zapisać się na bonusy od LVBET?

Do odbioru bonusów u tego bukmachera należy zarejestrować konto w lvbet.pl i wprowadzić kod promocyjny od goal.pl.