Betcris freebet – oferta dla nowych użytkowników

Jedną z ulubionych promocji graczy jest freebet. Betcris zadbał o tego typu bonus w swojej początkowej ofercie, ale ta w miarę upływu czasu uległa modyfikacji. W Betcris freebet jako taki nie jest już dostępny. Obecnie stanowi jedynie część bonusu powitalnego i jest związany z wpłatą na konto, więc tak naprawdę nie jest to klasyczny darmowy zakład. Poniżej wyjaśniamy na czym polega obecny bonus Betcris.

Spis treści:

Betcris freebet – czy jest dostępny?

W Betcris freebet polegający na samym odebraniu darmowych środków w tej chwili nie jest dostępny. Obecnie mamy do czynienia z dwoma freebetami związanymi z wpłatą na konto. To integralna część bonusu powitalnego Betcris, więc osobno nie ma co liczyć póki co na darmowy zakład od tego bukmachera. Kiedyś był taki dostępny w ofercie, ale Betcris postanowił ją zmienić i teraz oferta bonusowa wygląda nieco inaczej. Przyjrzeliśmy się jej szczegółowo i poniżej znajdziecie informacje dotyczące wyłącznie freebetów zawartych w pakiecie na start.

Freebet Betcris od depozytów

Darmowy zakład, który pozwala po prostu na odbiór środków do obstawiania nie występuje w Betcris. Freebet u tego bukmachera jest związany z drugą i czwartą wpłatą na nasze konto gracza. Każdy z nich może oznaczać dodatkowe 50 złotych bonusu, więc łącznie jest do zgarnięcia 100 PLN, ale żeby tak się stało, trzeba spełnić określone warunki.

II depozyt na konto Betcris – freebet otrzymasz jeżeli skorzystasz najpierw z bonusu od pierwszej wpłaty, więc nie jest to osobna promocja. Należy wpłacić min. 50 zł na konto, a następnie postawić zakład SOLO z kursem 1.80 za co najmniej 50 złotych. Jeżeli okaże się on przegrany, na Twoim profilu pojawi się freebet. Betcris zastrzega sobie, że może zostać on wykorzystany na dowolny kupon zawierający 1 zdarzenie z kursem 1.80.

IV depozyt na konto Betcris – freebet możesz dostać jeszcze przy czwartej wpłacie, więc wcześniej będzie trzeba dokonać jeszcze trzeciego depozytu. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieco skomplikowane, ale po zagłębieniu się bardziej w ten temat – wcale tak nie jest. Warunki bonusu prezentują się dokładnie tak samo, jak w powyższym przykładzie, więc w sumie gracz może odebrać 100 PLN na dwa darmowe zakłady.

Jak odebrać bonus freebet od Betcris?

Utworzenie konta gracza, wraz z aktywnym kodem promocyjnym Betcris, to konkretny krok na drodze do uzyskania bonusu freebet. Co dalej trzeba zrobić? Bonus Betcris nie jest ofertą bez depozytu, a do wypłaty darmowego zakładu bukmacher najpierw wymaga od klienta, by ten zainwestował własne środki. Freebet możesz uzyskać po tym, jak wykonasz drugi i czwarty depozyt, a następnie postawisz za min. 50 PLN kupon (SOLO z kursem 1.80) z oferty sportowej Betcris. Od tego będzie warunkowana wartość darmowego zakładu i to, czy w ogóle freebet zostanie przyznany. Założenie promocji mówi, że freebet stanowi 50 PLN, ale zostanie on przyznany jedynie wtedy, gdy wspomniany kupon okaże się przegrany.

Generalnie polega to na tym, że po przegraniu pierwszego kuponu (zgodnego z warunkami bukmachera) po depozytach objętych promocją – otrzymasz od Betcris dodatkowe środki finansowe wyrażone w postaci bonusu freebet. W tym kontekście znaczenie ma to, czy twój pierwszy zakład będzie wygrany lub przegrany. Bonus zostanie wypłacony automatycznie na saldo bonusowe, kiedy tylko zagrasz kwalifikacyjny kupon do promocji. O jaki zakład chodzi? Oczywiście o pojedynczy, którego kurs minimalny będzie wynosił 1.80. Co jeszcze? Minimalna stawka pierwszego zakładu powinna wynosić 50 PLN. 

Odpowiedni kupon postawiony? W takim razie jeśli okaże się przegrany, Twoje konto powinno zostać doładowane bonusem freebet w wysokości 50 złotych. Takie same zasady obowiązują przy czwartym depozycie do Betcris. Freebet można więc zgarnąć dwukrotnie. Wystarczy zastosować się do opisanych w niniejszym tekście zasad.

Zasady freebetu od Betcris

Zasady freebetu w Betcris są proste, ale wymagają od nas dokonywania wpłat na konto, więc nie są to darmowe zakłady, które znamy z ofert innych bukmacherów. Tutaj wygląda to następująco:

  • Wpłacasz min. 50 PLN na konto,
  • Stawiasz zakład z 1 zdarzeniem,
  • Kurs min. 1.80 i stawka min. 50 PLN,
  • Jeśli wygrywasz, kasa jest Twoja,
  • Jeżeli kupon będzie przegrany, otrzymujesz freebet o wartości 50 PLN.

Otrzymany od Betcris freebet możesz wykorzystać ponownie na zakład SOLO, czyli kupon z dokładnie 1 zdarzeniem. Nie ma znaczenia czy będzie to zdarzenie z oferty przedmeczowej czy też na żywo. Istotne jest to, żebyś wykorzystał go w ciągu 7 dni i jego kurs powinien wynosić 1.80 lub więcej.

Czy warto skorzystać z freebetu w Betcris?

Jeśli zdecydowałeś się wykorzystać kod promocyjny przy rejestracji w Betcris i chcesz odebrać najwyższy możliwy bonus, to jak najbardziej możemy polecić freebet. Betcris oferuje go przy okazji drugiego i czwartego depozytu, więc dla gracza to pewne ubezpieczenie w razie przegranego zakładu. Dzięki tej promocji gracz może otrzymać dodatkową szansę na wygraną lub przy pierwszej okazji zwiększyć swój budżet na kolejne zakłady. Być może freebet od Betcris w ogóle nie zostanie przypisany do Twojego konta, ponieważ oba zakłady z nim powiązane okażą się trafione i po prostu odbierzesz należne Ci pieniądze.

Klasyczny freebet Betcris

Aktualnie klasyczny freebet Betcris nie znajduje się w ofercie bukmachera, więc na stricte darmowe środki na zakłady nie ma co liczyć. Jak już jednak wiadomo, pakiety bonusowe u polskich buków nie są ustalane raz na zawsze. Może się więc zdarzyć, że w niedalekiej przyszłości Betcris ponownie zdecyduje się na dorzucenie freebetu z prawdziwego zdarzenia do swojej oferty. Nie ma możliwości ustalenia konkretnego terminu, w którym należałoby się tego spodziewać, ponieważ bukmacherzy lubią zaskakiwać nowymi bonusami. Na ten moment jednak freebet Betcris nie jest dostępny w formie, którą bardziej doświadczeni gracze mogą znać z ofert konkurencyjnych bukmacherów. Przeczytaj więcej informacji na temat freebetów i znajdź ofertę, dopasowaną do swoich potrzeb.

Freebet w Betcris FAQ

Czy jest w Betcris freebet?

Bonus freebet był dostępny przez ponad rok dla nowych użytkowników Betcris. Podany kod promocyjny przy rejestracji uprawniał do odbioru darmowego zakładu. Obecnie jednak oferta powitalna bukmachera się zmieniła i są dostępne jedynie freebety związane z wpłatą do bukmachera.

Ile można odebrać z nowych freebetów w Betcris?

Bukmacher Betcris w swojej ofercie powitalnej zawarł dwa freebety. Oba w kwocie 50 PLN, więc łącznie możesz zgarnąć nawet 100 PLN. Warunkiem jest to, że obydwa zakłady związane z bonusem będą przegrane.

Czy w Betcris freebet trzeba obrócić?

Po przegranych zakładach związanych z drugą i czwartą wpłatą na konto otrzymujesz freebety po 50 złotych. Należy je obrócić kuponem z jednym zdarzeniem posiadającym kurs 1.80 lub wyższy.

Jaki jest czas na obrót freebetów w Betcris?

Bukmacher daje na to graczom siedem dni od chwili uzyskania bonusu.