Betcris freebet – oferta dla nowych użytkowników

Freebety to jeden z ulubionych przez graczy rodzajów bonusów. Pierwotnie znajdował się on również w ofercie powitalnej bukmachera Betcris. Klasyczny freebet nie jest już jednak w niej uwzględniony. Gracze, którzy zarejestrują się w Betcris mogą na niego liczyć, choć obecnie jest związany z dokonanym depozytem. Nie można zatem nazwać go klasycznym freebetem. Poniżej wyjaśniamy na czym polega obecny bonus Betcris.

Spis treści:

Betcris freebet – czy jest dostępny?

Bukmacher Betcris na początku działalności w Polsce w ramach oferty powitalnej gwarantował graczom, którzy zarejestrują się na jego stronie internetowej bonus bez depozytu. Postanowił jednak zrezygnować z niego na rzecz dwóch atrakcyjnych cashbacków. Wchodzą one w skład bonusu powitalnego Betcris. Tak więc freebet nie jest obecnie uwzględniony w ofercie powitalnej bukmachera. Przyjrzeliśmy się jej szczegółowo, a poniżej znajdziecie informacje dotyczące wyłącznie freebetów, na które mogą liczyć nowi użytkownicy.

Freebet Betcris od depozytów

Darmowy zakład, który pozwala po prostu na odbiór środków do obstawiania nie występuje w Betcris. Freebet u tego bukmachera jest związany z depozytami. Konkretnie z trzema pierwszymi. Po każdym z nich użytkownik może otrzymać określoną kwotę przy spełnieniu kilku warunków.

I depozyt na konto Betcris – freebet 100% stawki do kwoty 400 zł. Minimalna wpłata 50 zł. Wymagany jest jednokrotny obrót kwotą depozytową. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy typy, a minimalny kurs każdego z nich to 1.30. Freebet zostanie przyznany tylko w przypadku przegranego kuponu.

II depozyt na konto Betcris – freebet 50% stawki do kwoty 500 zł. Minimalna wpłata 50 zł. Tutaj również jest wymagany jednokrotny obrót. Na kuponie także muszą znaleźć się przynajmniej trzy typy, a minimalny kurs każdego z nich wynosić 1.30. Freebet zostanie przyznany tylko w przypadku przegranego kuponu.

III depozyt na konto Betcris – freebet 50% stawki do kwoty 500 zł. Minialna kwota wpłaty 50 zł. Warunki obrotowe takie same jak w dwóch poprzednich przypadkach. Jedyna różnica jest taka, że freebet zostanie przyznany bez względu na rozstrzygnięcie kuponu.

Wszystkie freebety od Betcris także wymagają jednokrotnego obrotu. Na kuponie muszą znaleźć się trzy typy, i minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1.30.

Jak odebrać bonus freebet od Betcris?

Utworzenie konta gracza, wraz z aktywnym kodem promocyjnym Betcris – GOAL, to konkretny krok na drodze do uzyskania bonusu freebet. Co dalej trzeba zrobić? Bonus Betcris nie jest ofertą bez depozytu, a do wypłaty darmowego zakładu bukmacher najpierw wymaga od klienta, by ten zainwestował własne środki. Freebet możesz uzyskać po tym, jak wykonasz pierwsze trzy depozyty. Szczegółowe warunki i ich działanie opisaliśmy powyżej.

Generalnie polega to na tym, że po przegraniu pierwszego kuponu (zgodnego z warunkami bukmachera) po depozytach objętych promocją – otrzymasz od Betcris dodatkowe środki finansowe wyrażone w postaci bonusu freebet. W tym kontekście znaczenie ma to, czy twój pierwszy zakład będzie wygrany lub przegrany. Bonus zostanie wypłacony automatycznie na saldo bonusowe, kiedy tylko zagrasz kwalifikacyjny kupon do promocji. 

Odpowiedni kupon postawiony? W takim razie jeśli okaże się przegrany, Twoje konto powinno zostać doładowane bonusem freebet. Takie same zasady obowiązują przy pierwszych trzech depozytach do Betcris. Freebet można więc zgarnąć trzykrotnie. Wystarczy zastosować się do opisanych w niniejszym tekście zasad.

Zasady freebetu od Betcris

Zasady freebetu w Betcris są proste, ale wymagają od nas dokonywania wpłat na konto, więc nie są to darmowe zakłady, które znamy z ofert innych bukmacherów. Tutaj wygląda to następująco:

  • Wpłacasz min. 50 PLN na konto,
  • Stawiasz zakład z trzema zdarzeniami,
  • Kurs min. 1.30 każdego z nich i stawka min. 50 PLN,
  • Jeśli wygrywasz, kasa jest Twoja,
  • Jeżeli kupon będzie przegrany, otrzymujesz freebet w zależności od warunków każdego z pierwszych trzech depozytów

Otrzymany od Betcris freebet możesz wykorzystać ponownie na zakład AKO, czyli kupon z wieloma typami, w tym wypadku przynajmniej z trzema. Nie ma znaczenia czy będą to zdarzenia z oferty przedmeczowej czy też na żywo. Czas na wykorzystanie tych freebetów wynosi w Betcris 30 dni.

Czy warto skorzystać z freebetu w Betcris?

Jeśli zdecydowałeś się wykorzystać kod promocyjny przy rejestracji w Betcris i chcesz odebrać najwyższy możliwy bonus, to jak najbardziej możemy polecić freebet. Betcris oferuje go przy okazji trzech pierwszych depozytów, więc dla gracza to pewne ubezpieczenie w razie przegranego zakładu. Dzięki tej promocji gracz może otrzymać dodatkową szansę na wygraną lub przy pierwszej okazji zwiększyć swój budżet na kolejne zakłady. Być może freebet od Betcris w ogóle nie zostanie przypisany do Twojego konta, ponieważ oba zakłady z nim powiązane okażą się trafione i po prostu odbierzesz należne Ci pieniądze. Pamiętaj, że przy trzecim depozycie od kwoty 50 zł w górę, otrzymasz freebet bez względu na rozstrzygnięcie kuponu.

Klasyczny freebet Betcris

Aktualnie klasyczny freebet Betcris nie znajduje się w ofercie bukmachera, więc na stricte darmowe środki na zakłady nie ma co liczyć. Jak już jednak wiadomo, pakiety bonusowe u polskich buków nie są ustalane raz na zawsze. Może się więc zdarzyć, że w niedalekiej przyszłości Betcris ponownie zdecyduje się na dorzucenie freebetu z prawdziwego zdarzenia do swojej oferty. Nie ma możliwości ustalenia konkretnego terminu, w którym należałoby się tego spodziewać, ponieważ bukmacherzy lubią zaskakiwać nowymi bonusami. Na ten moment jednak freebet Betcris nie jest dostępny w formie, którą bardziej doświadczeni gracze mogą znać z ofert konkurencyjnych bukmacherów.

Sprawdź również freebety od innych bukmacherów:

Freebet w Betcris FAQ

Czy jest w Betcris freebet?

Bonus freebet był dostępny przez ponad rok dla nowych użytkowników Betcris. Podany kod promocyjny przy rejestracji uprawniał do odbioru darmowego zakładu. Obecnie jednak oferta powitalna bukmachera się zmieniła i są dostępne jedynie freebety związane z wpłatą do bukmachera.

Ile można odebrać z nowych freebetów w Betcris?

Bukmacher Betcris w swojej ofercie powitalnej zawarł trzy freebety. Łącznie nawet do kwoty 1400 zł po spełnieniu określonych w regulaminie warunków.

Czy w Betcris freebet trzeba obrócić?

Tak. Warunki dla wszystkich trzech freebetów są takie same. Jednokrotny obrót, przynajmniej trzy typy na kuponie i minimalny kurs każdego z typów to 1.30.

Jaki jest czas na obrót freebetów w Betcris?

Bukmacher daje na to graczom 30 dni od daty uzyskania bonusu.