Betcris zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka Betcris to kolejna promocja dla nowych użytkowników oferowana przez tego bukmachera. W bonusie powitalnym Betcris pozwala uzyskać freebet, ale też cashback. To promocje, które są najwyżej oceniane przez wszystkich użytkowników, a więc Betcris na starcie może zyskać duże zainteresowanie. Z oferty cashbacku mogą skorzystać nowi gracze, którzy utworzą konto w serwisie betcris.pl. Dla nich to okazja do gry bez ryzyka, bo za pierwszą porażkę bukmacher zwraca stawkę. Ile to może być? Maksymalnie 50 złotych!

Betcris dołączył do grona bukmacherów z cashbackiem, co na pewno wielu klientów odbierze z dużym zadowoleniem. Zakłady bez ryzyka są wyjątkową szansą na to, żeby odzyskać utraconą stawkę. W Betcris możesz liczyć na zwrot, jeśli dopełnisz wszystkich formalności. Co mamy na myśli? Chodzi o prawidłową rejestrację, wykonanie wpłaty i postawienie promocyjnego kuponu. Wszystko to odgrywa ważną rolę, żeby na koniec móc uzyskać bonus cashback.

Nowy bukmacher, jakim jest Betcris, wprowadzając zakład bez ryzyka jednocześnie znacząco urozmaicił swoją ofertę powitalną. Bonus freebet w połączeniu z zakładem bez ryzyka umożliwia dobry start każdemu początkującemu typerowi. To promocje, które kojarzone są z przyjaznym regulaminem, więc dla nowych graczy to bonusy, jak znalazł. Po zarejestrowaniu konta w Betcris możesz ubiegać się o darmowy zakład 200 PLN i zakład bez ryzyka 50 PLN.

Rejestracja na zakład bez ryzyka Betcris

Bukmacher Betcris może pochwalić się bogatym portfolio stałych promocji, ale akurat zakład bez ryzyka przyznawany jest dla nowych graczy. To prowadzi do konkluzji, że z tego przywileju mogą skorzystać ci użytkownicy, którzy nie zarejestrowali wcześniej konta u tego operatora. W Betcris obowiązuje rejestracja bez dowodu, ale na koncie tymczasowym nie można skorzystać z bonusu bez ryzyka. Dlatego, jeśli chcesz swobodnie użyć bonusów na start, to po rejestracji – zweryfikuj profil gracza.

Jako goal.pl staramy się dla naszych czytelników udostępniać, jak najlepsze kody promocyjne, które można wpisać podczas rejestracji u bukmachera. W Betcris znajduje się miejsce na kod bonusowy, ale w tym przypadku nie oferujemy dedykowanego kodu. Bonus bez ryzyka zostanie przyznany i bez tego – wystarczy wyrazić zgodę na udział w promocji powitalnej. Formularz rejestracji i konto gracza utworzysz o dowolnej porze dnia i nocy. Bukmacher błyskawicznie przyjmuje nowe zgłoszenia, co pozwala szybko otworzyć konto, z którego można obstawiać.

Jak się zarejestrować w Betcris? Sprawdź nasz poradnik:

  1. Wejdź na stronę betcris.pl i naciśnij przycisk “zarejestruj się”.
  2. Zacznij uzupełniać formularz wpisując na początku: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacji i kod promocyjny.
  3. Przejdź do kolejnej części rejestracji i wprowadź: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, pochodzenie środków.
  4. Wyznacz limity gry i zaloguj się na konto Betcris.

W ciągu 14 dni zweryfikuj konto przesyłając do bukmachera skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. To pozwoli skorzystać z bonusu na start, który wiązał się będzie z grą bez ryzyka.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od Betcris?

W Betcris bonus bez ryzyka stanowi 50% postawionej stawki na promocyjny kupon. A więc to oznacza, że nowy użytkownik może odebrać połowę zagranej stawki w zwrocie stawki. Podobną wartość zakładu bez ryzyka oferuje Fuksiarz, gdzie również użytkownik może cieszyć się ze zwrotu połowy stawki. Co ważne, od cashbacku nie jest odejmowane 12% podatku. Bonus wypłacany jest jako wartość netto, na czym zyskują nowi klienci Betcris.

Zakład bez ryzyka Betcris obowiązuje od kuponu zagranego za minimum 20 PLN – wówczas zwrot może wynieść 10 PLN. To minimalna wartość bonusu, bo maksymalnie typer może otrzymać 50 PLN. W takiej sytuacji stawka na pierwszy zakład powinna wynosić przynajmniej 100 złotych. Jak widzisz – do zakładu bez ryzyka powinieneś wykonać wpłatę na konto Betcris. Jak to można zrobić? Do tego bukmacher proponuje znane płatności online, a więc serwis Przelewy 24, BLIK i Sky Cash. Tymi sposobami szybko doładujesz saldo Betcris, żeby następnie zagrać bez ryzyka.

Postawienie zakładu bez ryzyka w Betcris nie należy do skomplikowanych spraw, ponieważ jeśli już zarejestrowałeś się i wykonałeś wpłatę, to możesz zagrać z gwarantowanym zwrotem. Do tego możesz przygotować kupon pojedynczy lub akumulowany. Pod grę bez ryzyka podlegają typy przedmeczowe i na żywo – najważniejsze, że kurs minimalny zawsze wynosił przynajmniej 1.80. Jeśli zakład będzie postawiony po mniejszym kursie, to nie uzyskasz zwrotu stawki w razie porażki.

Zakład bez ryzyka od Betcris w skrócie:

  1. Załóż konto w Betcris i zweryfikuj profil gracza.
  2. Wykonaj pierwszą wpłatę na konto minimum 20 PLN.
  3. Postaw pierwszy zakład po minimalnej stawce 20 PLN i kursie 1.80
  4. Odbierz zwrot stawki 50% na konto główne.

Kiedy bonus w formie zwrotu stawki zostanie przyznany na twoje konto? W sytuacji, gdy twój promocyjny kupon przegra. Jeśli wygrasz, to nie otrzymasz zwrotu cashback, a normalnie odbierzesz wygraną kwotę z kuponu.

Betcris bonus cashback – zasady

Bonus bez ryzyka od Betcris nie posiada zbyt długiego regulaminu ze względu na to, że to oferta bez obrotu. W sytuacji, gdy twój kupon promocyjny nie wchodzi – otrzymujesz połowę zagranej stawki na konto główne. To oznacza, że nie trzeba wykonywać dodatkowych ruchów związanych z obrotem, żeby odmrozić te środki. W tym przypadku pieniądze są od razu twoje i możesz je wypłacić na konto bankowe.

Generalnie w zakładzie bez ryzyka trzeba przestrzegać kursu minimalnego (1.80), a także rodzaju typowanych zdarzeń. To promocja, która obowiązuje tylko na sportową ofertę Betcris, a więc zakłady przedmeczowe i live. Zakładu bez ryzyka nie możesz użyć w obstawianiu sportów wirtualnych lub gier karcianych. Zapamiętaj też, że grając bez ryzyka nie można uruchamiać narzędzia cash out, bo to automatycznie wyklucza z promocji.

Jaki jest czas obowiązywania zakładu bez ryzyka w Betcris? To bonus, który wszedł do oferty powitalnej w dniu 13 wrzesień 2021. W regulaminie czytamy, że cashback dla nowych użytkowników działa do odwołania, a więc wciąż jest aktywny! Tak samo, jak drugi z bonusów na start u tego bukmachera, czyli freebet 200 PLN.

Zakład bez ryzyka w Betcris FAQ

Jaki zakład bez ryzyka otrzymasz w Betcris?

Zakład bez ryzyka w Betcris to 50% postawionej kwoty na pierwszy kupon z salda głównego.

Ile możesz zyskać z bonusie bez ryzyka?

Maksymalny zwrot cashback od Betcris to 50 PLN.

Czy zakłada bez ryzyka łączy się z freebetem Betcris?

Tak, to promocje, z których można skorzystać po rejestracji konta na stronie betcris.pl.

Czy zwrot stawki trzeba obrócić?

Nie, bonus od razu przyznawany jest na konto główne i można go wypłacić.