Betcris zakład bez ryzyka – jak skorzystać z tej promocji

W Betcris zakład bez ryzyka początkowo stanowił główny element oferty powitalnej. Obecnie jednak ten bonus nie jest już aktualny i bukmacher skupił się na innych propozycjach dla swoich graczy. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ póki co na Betcris cashback nie mamy co liczyć.

Spis treści:

Na czym polega zakład bez ryzyka od Betcris?

Bukmacher Betcris wszedł na polski rynek w 2021 roku. Zakład bez ryzyka był częścią bonusu na start, co miało wzbogacić propozycję dla nowych graczy, którzy dopiero rozważali założenie konta u tego operatora. Obecnie jednak w Betcris zakład bez ryzyka nie jest oferowany. Teraz bukmacher stawia na bonusy od depozytu, więc dla klasycznego cashbacku zabrakło miejsca.

Szkoda, bo bonus freebet w połączeniu z zakładem bez ryzyka umożliwia dobry start każdemu początkującemu typerowi. To promocje, które kojarzone są z przyjaznym regulaminem, więc dla nowych graczy to bonusy, jak znalazł. W pierwotnej wersji bonusu powitalnego po zarejestrowaniu konta w Betcris mogłeś ubiegać się o darmowy zakład o wartości 200 PLN i zakład bez ryzyka w wysokości 50 PLN. Teraz z cashbacku zrezygnowano, choć niektórzy są zdania, że freebet działa na podobnych zasadach.

Zakłady bez ryzyka są wyjątkową szansą na to, żeby odzyskać utraconą stawkę, a tak właśnie działał freebet w Betcrisie. Mogłeś liczyć na zwrot, jeśli zagrałeś kupon kwalifikujący się do promocji i okazał się on przegrany. Chodziło o prawidłową rejestrację, wykonanie wpłaty i postawienie promocyjnego kuponu. Wszystko to odgrywało ważną rolę, żeby na koniec móc uzyskać zwrot stawki do 50 zł.

Zakład bez ryzyka Betcris – rejestracja

W Betcris zakład bez ryzyka stanowił kiedyś 50% postawionej stawki na promocyjny kupon. Teraz z kodem promocyjnym GOAL można odebrać we freebecie 100% stawki do 400 zł za przegrany zakład po pierwszym depozycie oraz freebet 50% stawki do 500 zł za przegrany zakład po drugim depozycie. Co ciekawe, przy trzecim depozycie także można otrzymać freebet 50% stawki do 500 zł, ale już bez względu na rozstrzygnięcie kuponu.

Kiedy jeszcze cashback był częścią oferty Betcris, zakład bez ryzyka dotyczył kuponu zagranego za minimum 20 PLN – wówczas zwrot mógł wynieść 10 PLN. To była minimalna wartość bonusu, bo maksymalnie typer mógł otrzymać 50 PLN. W takiej sytuacji stawka na pierwszy zakład powinna wynosić przynajmniej 100 złotych. Jak widzisz – do zakładu bez ryzyka powinieneś wykonać wpłatę na konto Betcris. Jak to można zrobić? Do tego bukmacher proponuje znane płatności online, a więc serwis Przelewy 24, BLIK i Sky Cash. Tymi sposobami szybko doładujesz saldo Betcris, żeby następnie zagrać bez ryzyka.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od Betcris?

Obecnie nie można odebrać w Betcris zakładu bez ryzyka, bo zwyczajnie nie ma go w ofercie. We wcześniejszych miesiącach ten bonus wiązał się ze zwrotem połowy stawki z przegranego kuponu, ale w 2022 roku cashback Betcris został wycofany z pakietu powitalnego dla nowych graczy. Niezbędne było też wykorzystanie kodu promocyjnego od Betcrisa podczas rejestracji, bo była to promocja skierowana do typerów, którzy wcześniej jeszcze nie korzystali z usług tego bukmachera. Warto zaznaczyć, że w Betcrisie dostępna jest opcja szybkiej rejestracji bez dowodu, ale należało zweryfikować konto i przejść pełną rejestrację w celu skorzystania z zakładu bez ryzyka. Jeśli szukasz aktualnych promocji dla nowych graczy, sprawdź Betcris bonus powitalny.

Jak się zarejestrować w Betcris? Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Wejdź na stronę betcris.pl i naciśnij przycisk “zarejestruj się”.
  2. Uzupełnij formularz rejestracyjny, wpisując na początku: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacji i kod promocyjny GOAL.
  3. Przejdź do kolejnej części rejestracji i wprowadź: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, pochodzenie środków.
  4. Wyznacz limity gry i zaloguj się na konto Betcris.
  5. W ciągu 14 dni zweryfikuj konto przesyłając do bukmachera skany/zdjęcia dokumentu tożsamości.

To pozwoli skorzystać z bonusu na start, który co prawda nie będzie się wiązał z grą bez ryzyka, ale da Ci dostęp do pełnej aktualnej oferty bukmachera Betcris.

Zasady i warunki promocji Cashback Betcris

Zakład bez ryzyka Betcris nie posiadał zbyt długiego regulaminu, a obecnie jest to już promocja nieaktywna, więc nie trzeba się przesadnie nad nią rozwodzić. Wcześniej, kiedy kupon gracza podlegający promocji okazywał się przegrany – dostawał on zwrot 50% postawionej kwoty, a środki lądowały od razu na koncie głównym. Nie podlegały zatem żadnym dodatkowym warunkom obrotu i były gotowe do wypłaty na konto bankowe.

Generalnie w zakładzie bez ryzyka trzeba było przestrzegać kursu minimalnego (1.80), a także rodzaju typowanych zdarzeń. To promocja, która obowiązuje tylko na sportową ofertę Betcris, a więc zakłady przedmeczowe i live. Zakładu bez ryzyka nie mogłeś użyć w obstawianiu sportów wirtualnych lub gier karcianych. Grając bez ryzyka nie można było też korzystać z narzędzia cash out, bo to automatycznie wykluczało z promocji.

Jaki jest czas obowiązywania zakładu bez ryzyka w Betcris? To bonus, który wszedł do oferty powitalnej w dniu 13 wrzesień 2021. W regulaminie czytamy, że cashback dla nowych użytkowników działa do odwołania, a nastąpiło to niecały rok później we wrześniu 2022.

Zakład bez ryzyka w Betcris FAQ

Jaki zakład bez ryzyka otrzymasz w Betcris?

Obecnie w Betcris zakład bez ryzyka nie jest dostępny. Wcześniej bukmacher zwracał połowę stawki z pierwszego przegranego kuponu na konto główne gracza. Być może kiedyś wróci do tej koncepcji, albo zmodyfikuje ją tak, aby typerzy byli zadowoleni.

Ile mogę dostać za Betcris cashback?

Na ten moment bukmacher Betcris nie oferuje cashbacków.

Czy zakład bez ryzyka łączy się z freebetem Betcris?

Zakład bez ryzyka Betcris nie występuje, więc nie może się łączyć z freebetem.

Czy zwrot stawki trzeba obrócić?

W Betcris każdy freebet, który otrzymamy należy obrócić zgodnie z warunkami opisanymi w regulaminie.