Betcris rejestracja – jak założyć konto u bukmachera?

Chyba nawet dla graczy stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych oczywistym jest, że nie będą mieli możliwości postawienia żadnego kuponu, dopóki nie dokonają rejestracji na stronie bukmachera. Nie inaczej dzieje się w przypadku serwisu Betcris, na szczęście dobra informacja jest taka, że rejestracja w Betcris jest bajecznie prosta i nie powinna zająć nikomu dłużej, niż kilka minut. Sprawdź naszą instrukcję.

BetCris Kod Promocyjny

Z kodem GOAL pakiet 3x freebet do 1400 zł + 20 zł:

1420 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Spis treści:

Betcris – jak założyć konto?

Jak założyć konto w zakładach bukmacherskich Betcris? Pierwszym krokiem będzie odwiedzenie oficjalnej strony serwisu betcris.pl, gdzie w prawym górnym rogu znajduje się żółty button ZAREJESTRUJ SIĘ. Klikając w niego zostajemy automatycznie przeniesieni do pierwszej strony formularza, gdzie bukmacher poprosi nas o podanie kilku danych osobowych.

Będą to:

 • Imię;
 • Nazwisko;
 • Adres email;
 • Login, za pomocą którego gracz będzie logował się na swoim koncie;
 • Unikalne hasło potrzebne w momencie logowania;
 • Nasz kod promocyjny do Betcris: GOAL

Betcris rejestracja krok po kroku – praktyczna instrukcja

Sprawdź jak zarejestrować się w Betcris w 4 prostych krokach.

 1. Przejdź do Betcris

  Skorzystaj z linku powyżej i przejdź do serwisu Betcris

  Betcris rejestracja krok 1

 2. Wypełnij dane

  Podaj podstawowe dane i wpisz kod promocyjny GOAL

  Betcris rejestracja krok 2

 3. Podaj dane osobowe

  Wpisz swój numer telefonu, obywatelstwo, PESEL oraz kod weryfikacyjny

  Betcris rejestracja krok 3

 4. Ustal limity i aktywuj konto

  W ostatnim etapie możesz ustalić limity oraz aktywować konto i zacząć grać

Po wypełnieniu wszystkich pól formularza należy kliknąć żółty button DALEJ na dole strony, co automatycznie przeniesie gracza do kolejnego etapu rejestracji, gdzie zostanie poproszony o podanie następujących danych:

 • Obywatelstwo;
 • PESEL;
 • Źródło dochodów (należy wybrać z listy jedną z dostępnych opcji)
 • Numer telefonu;
 • Wysłany na podany numer specjalny kod weryfikacyjny;

Już tylko jeden krok dzieli gracza od zakończenia procesu rejestracji Betcris. W ostatnim etapie należy ustalić dzienne i miesięczne limity stawek, dzienne i miesięczne limity czasu gry w godzinach, wyrazić chęć odebrania bonusu powitalnego, potwierdzić pełnoletność oraz (ewentualnie) zaznaczyć zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych. Kliknięcie buttonu AKTYWUJ na dole strony sprawi, że rejestracja konta w Betcris zostanie zakończona.

Czy to oznacza, że gracz otrzymuje dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez bukmachera, a na jego koncie pojawi się bonus Betcris za rejestrację? Okazuje się, że nie do końca! Wprawdzie gracz może już wpłacić pierwszy depozyt i obstawiać dowolne zdarzenia z oferty zakładów, jednak jego konto posiada status tymczasowego, a żeby to zmienić bukmacher poprosi o przesłanie kilku dokumentów.

Jakich dokumentów wymaga Betcris w trakcie rejestracji konta?

Konto, które założyliśmy przed momentem posiada status tymczasowego i jako takie posiada kilka mankamentów. Przede wszystkim gracz nie ma możliwości skorzystania z promocji powitalnej i zgarnięcia pakietu składającego się z dwóch atrakcyjnych bonusów na start.

Po drugie, na takim koncie obowiązuje limit depozytów i gracz nie zasili swojego budżetu na grę kwotą wyższą, niż 5.000 zł. Wreszcie, jeśli graczowi dopisze szczęście w początkowym okresie i kilka jego kuponów okaże się zwycięskich, to i tak na niewiele mu się to zda, gdyż błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego nie umożliwia wypłaty środków u tego bukmachera!

Na szczęście taki stan rzeczy można łatwo zmienić, a wygrane środki nie przepadają bezpowrotnie, lecz można je wypłacić po dokonaniu wymaganej weryfikacji konta. Na czym polega taki proces? Nie jest on zbyt skomplikowany, a jego efektem jest zmiana statusu konta na stałe i dostęp do wszystkich funkcji bukmachera.

Weryfikacja w Betcris

Gracz ma maksymalnie 90 dni od momentu rejestracji konta tymczasowego na przesłanie wymaganych dokumentów, które pozwolą bukmacherowi zweryfikować jego dane, co będzie równoznaczne z zakończeniem procesu rejestracji konta stałego. Jeśli typer nie spełni tego warunku w wyznaczonym terminie, wówczas jego konto zostanie zamknięte, a ewentualne wygrane środki przepadną bezpowrotnie.

Jakich dokumentów wymaga Betcris w celu weryfikacji konta i dokończenia rejestracji? Przede wszystkim gracz musi potwierdzić numer rachunku bankowego, na który chciałby wypłacać ewentualne wygrane. Drugim krokiem jest natomiast przesłanie skanu lub zdjęcia obu stron dokumentu potwierdzającego tożsamość i pełnoletność gracza (może być to dowód osobisty, a może być paszport).

Po przesłaniu wymaganych dokumentów gracz musi uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na wiadomość zwrotną potwierdzającą weryfikację danych osobowych. Co prawda bukmacher Betcris daje sobie na to 48 godzin, jednak w zdecydowanej większości przypadków taki proces nie trwa dłużej, niż kilkadziesiąt minut.

Betcris rejestracja – najczęściej zadawane pytania

Jak zarejestrować się w Betcris?

Aby zarejestrować się w Betcris należy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera i wypełnić formularz. Rejestracja to tylko kilka minut, a cały proces jest intuicyjny.

Jakich dokumentów wymaga bukmacher Betcris?

Do wypełnienia formularza potrzebne będą nam podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, numer PESEL oraz potwierdzenie jednego ze swoich źródeł dochodu.