Bukmacher Betcris – rejestracja konta

Chyba nawet dla graczy stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w świecie internetowych zakładów sportowych oczywistym jest, że nie będą mieli możliwości postawienia żadnego kuponu, dopóki nie dokonają rejestracji na stronie bukmachera. Nie inaczej dzieje się w przypadku serwisu Betcris, na szczęście dobra informacja jest taka, że rejestracja w Betcris jest bajecznie prosta i nie powinna zająć nikomu dłużej, niż kilka minut. Jak założyć konto w Betcris? Postanowiliśmy to sprawdzić na własnej skórze.

Spis treści:

Betcris – jak założyć konto?

Jak założyć konto w zakładach bukmacherskich Betcris? Pierwszym krokiem będzie odwiedzenie oficjalnej strony serwisu betcris.pl, gdzie w prawym górnym rogu znajduje się żółty button ZAREJESTRUJ SIĘ. Klikając w niego zostajemy automatycznie przeniesieni do pierwszej strony formularza, gdzie bukmacher poprosi nas o podanie kilku danych osobowych.

Jakich informacji wymaga bukmacher Betcris na tym etapie rejestracji? Będą to:

 • Adres email;
 • Login, za pomocą którego gracz będzie logował się na swoim koncie;
 • Unikalne hasło potrzebne w momencie logowania;
 • Numer telefonu;
 • Wysłany na podany numer specjalny kod weryfikacyjny;
 • Kod promocyjny Betcris (opcjonalnie).

Po wypełnieniu wszystkich pól formularza należy kliknąć żółty button DALEJ na dole strony, co automatycznie przeniesie gracza do kolejnego etapu rejestracji, gdzie zostanie poproszony o podanie następujących danych:

 • Imię;
 • Nazwisko;
 • Obywatelstwo;
 • PESEL;
 • Źródło dochodów (należy wybrać z listy jedną z dostępnych opcji).

Już tylko jeden krok dzieli gracza od zakończenia procesu rejestracji. W ostatnim etapie należy ustalić dzienne limity stawek, podać datę urodzenia, potwierdzić pełnoletność oraz (ewentualnie) zaznaczyć zgodę na przesyłanie materiałów marketingowych. Kliknięcie buttonu AKTYWUJ na dole strony sprawi, że rejestracja konta w Betcris zostanie zakończona.

Czy to oznacza, że gracz otrzymuje dostęp do wszystkich funkcji oferowanych przez bukmachera, a na jego koncie pojawi się bonus Betcris za rejestrację? Okazuje się, że nie do końca! Wprawdzie gracz może już wpłacić pierwszy depozyt i obstawiać dowolne zdarzenia z oferty zakładów, jednak jego konto posiada status tymczasowego, a żeby to zmienić bukmacher poprosi o przesłanie kilku dokumentów.

Jakich dokumentów wymaga Betcris w trakcie rejestracji konta?

Konto, które założyliśmy przed momentem posiada status tymczasowego i jako takie posiada kilka mankamentów. Przede wszystkim gracz nie ma możliwości skorzystania z promocji powitalnej i zgarnięcia pakietu składającego się z dwóch atrakcyjnych bonusów na start.

Po drugie, na takim koncie obowiązuje limit depozytów i gracz nie zasili swojego budżetu na grę kwotą wyższą, niż 5.000 zł. Wreszcie, jeśli graczowi dopisze szczęście w początkowym okresie i kilka jego kuponów okaże się zwycięskich, to i tak na niewiele mu się to zda, gdyż błyskawiczna rejestracja konta tymczasowego nie umożliwia wypłaty środków u tego bukmachera!

Na szczęście taki stan rzeczy można łatwo zmienić, a wygrane środki nie przepadają bezpowrotnie, lecz można je wypłacić po dokonaniu wymaganej weryfikacji konta. Na czym polega taki proces? Nie jest on zbyt skomplikowany, a jego efektem jest zmiana statusu konta na stałe i dostęp do wszystkich funkcji bukmachera.

Gracz ma maksymalnie 90 dni od momentu rejestracji konta tymczasowego na przesłanie wymaganych dokumentów, które pozwolą bukmacherowi zweryfikować jego dane, co będzie równoznaczne z zakończeniem procesu rejestracji konta stałego. Jeśli typer nie spełni tego warunku w wyznaczonym terminie, wówczas jego konto zostanie zamknięte, a ewentualne wygrane środki przepadną bezpowrotnie.

Jakie dokumenty wymaga Betcris w celu weryfikacji konta i dokończenia rejestracji? Przede wszystkim gracz musi potwierdzić numer rachunku bankowego, na który chciałby wypłacać ewentualne wygrane. Drugim krokiem jest natomiast przesłanie skanu lub zdjęcia obu stron dokumentu potwierdzającego tożsamość i pełnoletność gracza (może być to dowód osobisty, a może być paszport).

Po przesłaniu wymaganych dokumentów gracz musi uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na wiadomość zwrotną potwierdzającą weryfikację danych osobowych. Co prawda bukmacher Betcris daje sobie na to 48 godzin, jednak w zdecydowanej większości przypadków taki proces nie trwa dłużej, niż kilkadziesiąt minut.

Betcris – jak się zarejestrować?

Aby zarejestrować się w Betcris należy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera i wypełnić formularz. Rejestracja to tylko kilka minut, a cały proces jest intuicyjny.

Jakie dokumenty wymaga bukmacher Betcris?

Do wypełnienia formularza potrzebne będą nam podstawowe dane takie jak imię i nazwisko, numer PESEL oraz potwierdzenie jednego ze swoich źródeł dochodu.