Betcris aplikacja mobilna

Zakłady przez telefon u bukmachera Betcris to rutyna, ponieważ typerzy przywykli już do korzystania z mobilnych aplikacji. Systemy Android i iOS są powszechnie stosowane w smartfonach, dlatego właśnie dla nich są oferowane aplikacje od bukmacherów. Tak też jest z ofertą Betcris. W tym przypadku bukmacher skupia się na mobilnym serwisie zakładów sportowych, który może być uruchomiony w telefonie i tablecie. Korzystając z mobilnej oferty Betcris postawisz zakład z dowolnego miejsca na świecie. W mobilnych zakładach znajdziesz wszystko udogodnienia, które przygotował bukmacher Betcris.

Aplikacja Betcris w zasadniczym kształcie wciąż nie pojawiła się na rynku. Chodzi dokładnie o to, że o aplikacji mówimy wtedy, kiedy specjalne oprogramowanie z zakładami można pobrać i zainstalować na swoje urządzenie mobile. Betcris pozwala typować zakłady przez telefon lub tablet, ale do tego proponuje mobilną stronę online. Nie jest to aplikacja w klasycznym ujęciu, ale i tak umożliwia typowanie z wszystkich smartfonów: tych opartych na Androidzie, jak i iOS. W mobilnym Betcris można znaleźć wszystkie główne funkcje tego bukmachera: zakłady, narzędzia w stylu edytuj kupon oraz bonusy.

Dla wielu typerów to, że nie ma konieczności instalacji aplikacji mobilnej może okazać się dodatkowym atutem Betcris. Nasze smartfony często bywają przepełnione i trudno wygospodarować miejsce na dysku, żeby zainstalować kolejną aplikację. Strona mobile betcris.pl nie potrzebuje żadnego miejsca na karcie pamięci, żeby poprawnie działać. Wystarczy uruchomić ją w przeglądarce urządzenia, a ekran serwisu dostosuje się do wielkości twojego smartfona lub tabletu.

Betcris mobile

Bukmacher Betcris pojawił się w Polsce w 2021 roku. W tym czasie zaczął oferować zakłady bukmacherskie w serwisie betcris.pl. Od razu w sieci pojawiło się zainteresowanie nowym bukmacherem, a użytkownicy zaczęli szukać mobilnej aplikacji Betcris. Okazało się, że firma ta wciąż pracuje nad dedykowaną apką, dlatego w zamian oferuje stronę mobile, którą można uruchomić na każdym urządzenia. Betcris w przypadku strony mobilnej nie robi podziału na system iOS lub Android. Serwis internetowy działa na obu tych platformach.

Za sprawą mobilnego bukmachera Betcris w telefonie/tablecie można korzystać z wszystkich możliwości tego operatora. Betcris ma w zanadrzu kilka nowości, bo chociażby nowym użytkownikom pozwala odebrać bonus freebet i zakład bez ryzyka. To oferta dla nowo zarejestrowanych graczy, którzy mogą skorzystać z telefonu, aby założyć konto u tego bukmachera. Oba te bonusy czekają na stronie mobile, więc nie trzeba uruchamić komputera, aby zyskać przy ich udziale dodatkową gotówkę.

Nie mamy wątpliwości, że mobilna strona Betcris to tylko wprowadzenie do pełnej aplikacji tego bukmachera. Pracownicy firmy działają nad tym, aby jak najszybciej wprowadzić na rynek apkę, która będzie obsługiwała systemy iOS oraz Android.

Jak zainstalować aplikację Betcris?

Na ten moment aplikacji Betcris instalować nie trzeba, bo żeby uruchomić zakłady mobile wystarczy wejść na stronę tego bukmachera. W swoim telefonie będziesz miał okazję do rejestracji lub zalogowania się na konto Betcris. Tam znajdziesz też wszystkie najważniejsze funkcje takie jak wpłaty, wypłaty, zakłady sportowe, cash out, edytuj zakład i promocje. Potrafimy sobie też wyobrazić, jak będzie przebiegać instalacja aplikacji, gdy tylko ta pojawi się na liście dostępnych apek od polskich bukmacherów.

Znając specyfikę mobilnych aplikacji przypuszczamy, że apk Betcris będzie zajmować około 50-80 MB na karcie pamięci. To standardowa waga plików instalacyjnych, która obowiązuje w aplikacjach iOS i Android. Oczywiście apka będzie w języku polskim, a za jej pobranie nie będzie trzeba dokonywać żadnej opłaty. Wszystkie aplikacje bukmacherskie (od legalnych operatorów) można zainstalować za darmo. Dalsze korzystanie z aplikacji jest również darmowe.

Betcris na Android

Aplikacja Betcris będzie dostępna na system Android, ale tak jak z pozostałymi apkami, tak i z tą będzie trzeba dokonać pewnej modyfikacji w swoim urządzeniu. Betcris jest legalnym bukmacherem, ale mimo to Google Play blokuje wszystkie programy od licencjonowanych zakładów sportowych. To sprawia, że w głównym i domyślnym sklepie z aplikacjami na Androida nie znajdziesz Betcris mobile. To oznacza, że w swoim telefonie musisz wyrazić zgodę na zainstalowanie aplikacji z niezaufanego/nieznanego źródła. Gdy wykonasz działanie polegające na wyrażeniu takiej zgody – wówczas aplikacja będzie mogła być zainstalowana na twój telefon.

Urządzenia mobile oparte na Androidzie dominują na polskim rynku, więc aplikacja Betcris będzie działać na tym systemie bez zarzutu. Zaleca się, aby Android był zaktualizowany do systemu 5.00, a wtedy wszystkie apki od polskich bukmacherów działają bez żadnych kłopotów. Na jakich telefonach będziesz mógł korzystać z Betcris? To urządzenia marki Samsung, Xiaomi, Oppo, LG, Huawei i Vivo.

Betcris na iOS

Jak korzystać z zakładów Betcris na telefonie z iOS? To wszystkie urządzenia od firmy Apple, a więc iPhone, iPad i iPod. Aplikacja Betcris będzie mogła być zainstalowana na te sprzęty pod warunkiem, że posiadasz konto w App Store. To główny sklep z aplikacjami na urządzenia marki Apple. Jeśli korzystasz z iPhone’a to na pewno App Store nie jest ci obce. To właśnie za pośrednictwem tego serwisu instalowane są wszystkie apki na sprzęty od Apple.

Betcris na iOS pobierzesz w App Store, a żeby tego dokonać wystarczy wyszukać aplikację w tym sklepie online. Przed rozpoczęciem instalacji możesz być proszony o to, aby potwierdzić pełnoletność. Aplikacja na iOS będzie w języku polskim, a im nowsza aktualizacja systemu tym większa pewność, że apk będzie działać bez zarzutu.

Co oferuje aplikacja mobilna?

Betcris jest bukmacherem z rozbudowaną ofertą, a całość zakładów znajduje się na stronie betcris.pl i właśnie w aplikacji mobile. W telefonie znajdziesz typy na sporty, e-sport i sporty wirtualne. W aplikacji mobilne na Android i iOS od Betcris obstawisz kupony przedmeczowe i na żywo.

Firma bukmacherska Betcris oferuje szeroki zakres promocji: od bonusów powitalnych po stałe konkursy takie jak “esportowa akcja rankingowa”. Oferta bukmachera jest przygotowana w ten sposób, by można z niej było korzystać ze strony oraz aplikacji. Użytkownicy Betcris mogą kontrolować swoje kupony w telefonie przy użyciu cash out i edytuj zakład. W aplikacji dokonasz też szybkiej wpłaty poprzez BLIK, Przelewy 24 oraz SkyCash.

Aplikacja mobilna Betcris FAQ

Czy aplikacja Betcris jest darmowa?

Tak, za aplikację Betcris na iOS i Android nie trzeba dokonywać opłaty.

Na jakich systemach działa Betcris mobile?

Mobilne zakłady Betcris wytypujesz na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Czy w aplikacji Betcris można odebrać bonus?

Tak, w Betcris mobile uzyskasz bonus powitalny do 1400 zł.