Betcris bonus powitalny. Zdobądź nawet 1400 zł na start

Betcris bonus powitalny zaliczamy do najbardziej interesujących na polskim rynku bukmacherskim. Oferta powitalna wynosi w sumie 1400 PLN i składa się z trzech bonusów od depozytu. Szczegółowo wyjaśniamy, jakie warunki należy spełnić, aby z niej skorzystać.

Spis treści:

Jak działa bonus powitalny Betcris?

Aktualny bonus powitalny Betcris pozwala nowym graczom uzyskać dodatkowo nawet 1400 zł. Odebranie bonusu jest podzielone na trzy etapy, w których możemy uzyskać dodatkowe środki na grę dzięki wpłacie kolejnych depozytów. W pierwszym etapie jest to freebet od Betcris w wysokości 100% stawki do kwoty 400 zł (jeśli kupon okaże się przegrany). W drugim etapie freebet wynosi 50% stawki do 500 zł (jeśli kupon okaże się przegrany). W trzecim etapie jest to 50% stawki do 500 zł (niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu). Minimalna wysokość depozytu wynosi 50 zł.

Bonus powitalny w Betcrisdo 1400 zł
Bonus od 1. depozytu100% do 400 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 500 zł

Każdy z otrzymanych bonusów podlega obrotowi. Zasady są takie samy na wszystkich trzech etapach. Należy postawić kupon z przynajmniej trzema typami, a kurs minimalny każdego z nich powinien wynosić 1.30.

Bonus Betcris do 1400 zł na start – kolejność przyznawania

Bukmacher Betcris zadbał o interesującą ofertę powitalną i nagradza aż trzy pierwsze wpłaty nowego gracza. W Betcris bonus na start łącznie może wynieść 1400 zł, ale nie wszystko otrzymamy od razu. Jak pisaliśmy wyżej, jest to podzielone na etapy i uzależnione od kwot depozytów. Przy kolejnych wpłatach nowy gracz może otrzymać:

  • najpierw 400 złotych,
  • następnie 500
  • ponownie 500 zł,

Bonus 1400 zł podzielony na trzy części depozytowe sprawia, że typerzy otrzymują o wiele więcej dodatkowych środków na obstawianie meczów. W Betcris pakiet powitalny zmienił się w porównaniu z początkową ofertą, którą miał ten bukmacher na początku swojej przygody na polskim rynku.

Betcris – bonus powitalny dla nowych użytkowników

Nowi użytkownicy mają możliwość skorzystania z bonusu powitalnego. W Betcris, po spełnieniu kilku prostych warunków, mogą liczyć na nawet 1400 zł. W procesie rejestracji należy wpisać kod promocyjny “GOAL”. W miarę dokonywania kolejnych wpłat na swoje konto, odbierzesz kolejne kwoty bonusowe od Betcris.

Bonus 400 PLN od 1. depozytu

Za pierwszy depozyt w Betcris otrzymasz maksymalnie 400 PLN. Będzie to bonus 100% od Twojej wpłaty, a więc otrzymasz dokładnie tyle, ile wpłacisz na swoje konto. Pamiętaj, że minimalna kwota kwalifikująca się do odebrania bonusu to 50 PLN. Należy bowiem po wpłacie postawić swój zakład za minimum 50 PLN (przynajmniej trzy typy na kuponie i kurs każdego z nich nie niższy niż 1.30). i od tej kwoty odebrać bonus równy stawce tego zakładu. Uwaga! Bonus zostanie przyznany tylko w przypadku przegranego zakładu. Otrzymany bonus Betcris wymaga jednokrotnego obrotu. Należy postawić kupon z przynajmniej trzema zdarzeniami, a minimalny kurs każdego z nich musi wynosić 1.30.

Bonus 500 PLN od 2. depozytu

Za dokonanie drugiego depozytu otrzymasz maksymalnie 500 PLN. Należy wpłacić min. 50 złotych i postawić zakład. Warunki są dokładnie takie same jak w przypadku pierwszego depozytu i zakładu. Czyli: przynajmniej trzy typy na kuponie, minimalny kurs każdego z nich 1.30. Bonus jest przyznawany tylko w przypadku przegranego kuponu. Potem wymagany jest jednokrotny obrót kwotą bonusową. I znowu: kupon AKO, przynajmniej trzy typy, kursy minimalne każdego 1.30.

Bonus 500 PLN od 3. depozytu

Trzeci depozyt z pakietu powitalnego Betcris działa podobnie jak dwa poprzednie, ale jest jedna zasadnicza różnica – bonus jest przyznawany bez względu na rozstrzygnięcie kuponu. Przy trzecim depozycie Betcris wypłaci we freebecie 50% wysokości stawki do kwoty 500 zł. Warunki obrotowe są dokładnie takie same jak w poprzednich dwóch przypadkach.

Warunki przystąpienia do promocji Betcris bonus powitalny

Każdy nowy gracz, który założy konto u bukmachera Betcris ma szansę wykorzystać bonus powitalny. Warto wykorzystać kod promocyjny Betcris “GOAL” przy rejestracji, aby odebrać najwyższą możliwą kwotę bonusu. Następnie dokonać wpłaty i postawić swój pierwszy kupon. Tyle wystarczy, aby przystąpić do promocji i zacząć zgarniać dodatkowe środki na zakłady. Poniżej wypunktujemy wszystko krok po kroku:

1. Załóż konto w Betcris.

2. Wpisz kod promocyjny: GOAL.

3. Wpłać depozyt (min. 50 PLN).

4. Zagraj kupon za min. 50 PLN.

5. Następnie postępuj zgodnie z wymaganiami każdego bonusu.

6. Odbierz łącznie do 1400 PLN i wykorzystaj te środki na grę w Betcris.

Jeśli potrzebujesz pomocy z założeniem konta, sprawdź artykuł o rejestracji w Betcris, w którym znajdziesz instrukcję szczególnie pomocną nowym użytkownikom.

Wszystkie wytyczne, związane z bonusem powitalnym w Betcris są zawarte w powyższym tekście. Dzięki temu masz możliwość odebrania wysokiego bonusu na start.

Betcris bonus powitalny – najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda bonus powitalny Betcris?

Pakiet powitalny Betcris składa się z trzech etapów. Łączna kwota bonusu na start wynosi 1400 PLN, więc śmiało może konkurować z największymi bukmacherami w Polsce.

Jaką kolejność bonusów ma w Betcris pakiet powitalny?

Bonus na start w Betcris musi zostać rozegrany w odpowiedniej kolejności, więc należy się z nią dobrze zapoznać. Pierwszy wynosi do 400 zł, a drugi i trzeci do 500 zł.

Czy bonus Betcris zawiera darmowy zakład?

Tak. Bonus Betcris jest przyznawany w formie freebetów.

Czy w Betcris oferta powitalna uwzględnia zakład bez ryzyka?

Bukmacher Betcris przewidział bonusy od depozytu, ale zakład bez ryzyka nie jest częścią oferty powitalnej