Betcris bonus powitalny. Zdobądź nawet 1400 zł na start

Betcris bonus powitalny zaliczamy do najbardziej interesujących na polskim rynku bukmacherskim. W Betcris oferta powitalna wynosi w sumie 1400 PLN i składa się z pięciu bonusów od depozytu. Pod tym względem bukmacher naprawdę zaszalał i zaproponował trudny do przebicia pakiet. Poniżej prezentujemy bonus powitalny Betcris w całej okazałości ze wszystkimi warunkami.

Spis treści:

Jak działa bonus powitalny Betcris?

Aktualny bonus powitalny Betcris pozwala nowym graczom uzyskać dodatkowo nawet 1400 zł. Odebranie bonusu jest podzielone na pięć etapów, w których możemy uzyskać dodatkowe środki na grę dzięki wpłacie kolejnych depozytów. W przypadku trzech depozytów (pierwszemu, trzeciemu i piątemu) otrzymamy procent od wpłaty do określonej kwoty, a w przypadku dwóch (drugiemu i czwartemu) freebety o wartości 50 zł. Minimalna kwota depozytu uprawniająca do odebrania bonusu na każdym etapie to 50 zł oraz postawienie za minimum 50 zł zakładu SOLO z kursem minimalnym 1.80.

Bonus powitalny w Betcrisdo 1400 zł
Bonus od 1. depozytu100% do 400 zł
Bonus od 2. depozytufreebet 50 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 400 zł
Bonus od 4. depozytufreebet 50 zł
Bonus od 5. depozytu50% do 500 zł

Każdy z otrzymanych bonusów podlega obrotowi. W przypadku bonusów od pierwszego, trzeciego i piątego depozytu, uzyskane środki podlegają czterokrotnemu obrotowi na kuponach pojedynczych (SOLO), których kurs wynosi minimum 1.80. Z kolei uzyskane freebety należy wykorzystać na kuponie jednym kuponie SOLO z kursem minimum 1.80. Czas na obrót w każdym przypadku wynosi 14 dni.

Bonus Betcris do 1400 zł na start – kolejność przyznawania

Bukmacher Betcris zadbał o interesującą ofertę powitalną i nagradza aż pięć pierwszych wpłat nowego gracza. W Betcris bonus na start łącznie może wynieść 1400 zł, ale nie wszystko otrzymamy od razu. Gracz może zostać nagrodzony za pięć swoich pierwszych wpłat, więc Betcris oferta powitalna jest mocno konkurencyjna dla innych operatorów. Przy kolejnych wpłatach nowy gracz może otrzymać:

  • najpierw 400 złotych,
  • następnie 50 złotych,
  • ponownie 400 zł,
  • jeszcze raz 50 zł
  • i na koniec aż 500 złotych.

Rozpieszcza swoich graczy bukmacher Betcris. Bonus 1400 zł podzielony na pięć części depozytowych sprawia, że typerzy otrzymują o wiele więcej dodatkowych środków na obstawianie meczów. W Betcris pakiet powitalny zmienił się w porównaniu z początkową ofertą, którą miał ten bukmacher na początku swojej przygody na polskim. Teraz to już mało istotne, jak ten pakiet powitalny wyglądał wcześniej, ale z perspektywy czasu możemy chyba ocenić tę zmianę na plus.

Bonus powitalny Betcris
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Jak odebrać bonusy powitalne dla nowych użytkowników w Betcris?

Nowi gracze mają do dyspozycji aż pięć bonusów od depozytu, co na ten moment jest największą liczbą wśród polskich bukmacherów. W Betcris bonus umożliwia skorzystanie ze wszystkich po założeniu konta. Jak odebrać od Betcris bonus 1400 zł? Kluczowe będą oczywiście wpłacane depozyty. 

W miarę dokonywania kolejnych wpłat na swoje konto, odbierzesz coraz to większą kwotę w bonusie od Betcrisa. Do tego najwięcej środków przyniesie dopiero piąty depozyt, więc warto przejść przez wszystkie poprzednie i zgarnąć pełną dostępną pulę. Jak to zrobić i jakie warunki spełnić, aby cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na obstawianie?

Bonus 400 PLN od 1. depozytu

Za pierwszy depozyt w Betcris otrzymasz maksymalnie 400 PLN. Będzie to bonus 100% od Twojej wpłaty, a więc otrzymasz dokładnie tyle, ile wpłacisz na swoje konto. Pamiętaj, że minimalna kwota kwalifikująca się do odebrania bonusu to 50 PLN. Należy bowiem po wpłacie postawić swój 1. zakład za minimum 50 PLN i od tej kwoty odebrać bonus równy stawce tego zakładu. Otrzymany bonus Betcris należy obrócić 4x kuponami SOLO z jednym zdarzeniem posiadającym minimalny kurs 1.80.

Bonus 50 PLN od 2. depozytu

Za dokonanie drugiego depozytu otrzymujesz w Betcris bonus freebet w wysokości 50 PLN. Należy wpłacić min. 50 złotych i postawić zakład za min. 50 złotych. Musi on zawierać wyłącznie jedno zdarzenie (kupon SOLO) z kursem co najmniej 1.80. Jeśli zakład okaże się przegrany, dostajesz freebet o wartości 50 PLN. Trzeba go użyć na kolejny dowolny zakład pojedynczy z kursem 1.80. Standardowy warunek u bukmachera Betcris.

Betcris bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Bonus 400 PLN od 3. depozytu

Trzeci depozyt z pakietu powitalnego Betcris działa podobnie jak pierwszy i daje nam szansę odebrać 400 złotych. Tym razem jest to jednak bonus o wartości 50%. To oznacza, że Betcris podaruje nam połowę postawionej kwoty na konto. Żeby otrzymać maksymalny dostępny bonus, trzeba zatem obstawić za co najmniej 800 złotych. Na początku należy jednak wpłacić min. 50 PLN, a postawiony zakład nie może mieć mniejszej stawki niż 50 złotych. Jak łatwo się już domyślić – warunkiem jest zagranie kuponu SOLO z kursem 1.80.

Bonus 50 PLN od 4. depozytu

W przypadku 4. depozytu w Betcris bonus ponownie polega na odebraniu freebetu. Warunki i darmowy zakład wyglądają zatem identycznie, jak w przypadku Twojej drugiej wpłaty. To oznacza, że trzeba ponownie wpłacić min. 50 złotych i zagrać za co najmniej 50 zł. Na kuponie musi być tylko 1 zdarzenie, którego kurs będzie wynosił min. 1.80. Jeżeli będzie to przegrany zakład – odbierasz freebet w wysokości 50 PLN. Musisz go wykorzystać na zakład SOLO z kursem 1.80 lub wyższym.

Bonus 500 PLN od 5. depozytu

Piąty i ostatni bonus z pakietu powitalnego Betcrisa działa na bardzo podobnych zasadach, co ten przy trzecim depozycie. Jedyną różnicą jest tutaj wyłącznie kwota bonusu. Wzrasta ona bowiem w porównaniu z trzecim bonusem o 100 złotych i tutaj wynosi 500 PLN. Poza tym też dostajemy 50% wartości postawionego zakładu i też musi to być kupon pojedynczy z kursem 1.80. Po wcześniejszych krokach będziesz już pamiętać bez patrzenia, jak wyglądają warunki bonusu Betcris.

Warunki przystąpienia do promocji Betcris bonus powitalny

Każdy nowy gracz, który założy konto u bukmachera Betcris ma szansę wykorzystać bonus powitalny. Warto wykorzystać kod promocyjny Betcris przy rejestracji, aby odebrać najwyższą możliwą kwotę bonusu. Następnie dokonać wpłaty i postawić swój pierwszy kupon. Tyle wystarczy, aby przystąpić do promocji i zacząć zgarniać dodatkowe środki na zakłady. Poniżej wypunktujemy wszystko krok po kroku:

1. Załóż konto w Betcris.

2. Wpisz kod promocyjny: GOAL.

3. Wpłać depozyt (min. 50 PLN).

4. Zagraj kupon za min. 50 PLN.

5. Następnie postępuj zgodnie z wymaganiami każdego bonusu.

6. Odbierz łącznie 1400 PLN i wykorzystaj te środki na grę w Betcris.

Jeśli potrzebujesz pomocy z założeniem konta, sprawdź artykuł Betcris rejestracja, w którym znajdziesz instrukcję szczególnie pomocną nowym użytkownikom.

Wszystkie wytyczne, związane z bonusem powitalnym w Betcris są zawarte w powyższym tekście. Dzięki temu masz możliwość odebrania najwyższego dostępnego bonusu na start. Sprawdź również kody promocyjne Betcris.

Betcris bonus powitalny – najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda bonus powitalny Betcris?

Pakiet powitalny Betcris to mieszanka bonusów depozytowych i freebetów. Łączna kwota bonusu na start wynosi 1400 PLN, więc śmiało może konkurować z największymi bukmacherami w Polsce.

Jaką kolejność bonusów ma w Betcris pakiet powitalny?

Bonus na start w Betcris musi zostać rozegrany w odpowiedniej kolejności, więc należy się z nią dobrze zapoznać. Pierwszy wynosi 400 zł, drugi 50 zł, trzeci 400 zł, czwarty 50 zł, a piąty 500 zł.

Czy bonus Betcris zawiera darmowy zakład?

W Betcris oferta powitalna przewiduje dwa darmowe zakłady w wysokości 50 PLN. Wiążą się one z drugim i czwartym depozytem na konto bukmachera. Freebety u tego bukmachera mogą zatem przynieść graczowi łącznie 100 złotych.

Czy w Betcris oferta powitalna uwzględnia zakład bez ryzyka?

Bukmacher Betcris przewidział bonusy od depozytu i freebety, ale zakład bez ryzyka nie jest częścią oferty powitalnej. Być może w przyszłości osoby decyzyjne postanowią zawrzeć go w swojej propozycji dla graczy.