Betcris bonus powitalny wrzesień 2022

Bonus powitalny w zakładach bukmacherskich Betcris – czy jest dostępny? Oczywiście, podobnie jak w przypadku każdego legalnego bukmachera tej klasy, tak również nowi klienci Betcris mogą liczyć na atrakcyjny pakiet powitalny. W jego skład wchodzą dwa bonusy – zakład bez ryzyka i freebet.

Spis treści

Jakie bonusy oferuje Betcris?

W swojej ofercie powitalnej bukmacher Betcris przygotował dwa bonusy. Nowi gracze będą mogli skorzystać z zakładu bez ryzyka do 50zł, oraz freebetu na start w wysokości 200zł.

Zakład bez ryzyka w Betcris50zł
Freebet na start200zł

Zakład bez ryzyka 50 złotych

Pierwszym z bonusów zakład bez ryzyka na premierowym kuponie po rejestracji. Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty i nawet początkujący gracze nie będą mieli najmniejszych trudności ze spełnieniem jej warunków.

Wszystko co należy zrobić to dokonać pełnej rejestracji konta i pomyślnie przebrnąć przez proces weryfikacji danych, a następnie w ciągu 14 dni od założenia konta wpłacić pierwszy depozyt i postawić dowolny kupon z oferty zakładów bukmachera Betcris. Do promocji kwalifikują się kupony SOLO oraz AKO, a jedyne warunki to stawka min. na poziomie 20 zł oraz kurs kurs min. 1.80.

Jeśli kupon okaże się zwycięski, wówczas wygrana błyskawicznie pojawi się na koncie gracza i nie ma tematu. Gdyby jednak zabrakło mu tym razem szczęścia i jego selekcje okazały się nietrafione, wówczas połowa stawki wróci na jego konto jako cashback bonus. Maksymalna pula darmowych środków to w tym przypadku 50 zł, a gracze którzy polują na taki właśnie bonus powinni zagrać swój pierwszy kupon w Betcris za co najmniej 100 zł.

Doskonała wiadomość z punktu widzenia graczy jest taka, że bukmacher nie wymaga obrotu bonusem cashback, a darmowe środki pojawią się na saldzie depozytowym, skąd można je od razu wypłacić! Wypłata środków w jest bardzo prosta, a same metody płatności w Betcris niczym nie ustępują pozostałym bukmacherom.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Betcris bonus na start – powitalny freebet 200 zł

Wspomniany przed momentem bonus startowy Betcris, czyli cashback 50% za pierwszy przegrany kupon to nie jedyna promocja powitalna dla nowych klientów tego bukmachera. Każdy z nich może również liczyć na darmowy freebet i także w przypadku tego bonusu Betcris nie stawia zbyt wygórowanych warunków.

Oferta kodu promocyjnego u bukmachera nie jest jeszcze dostępna. Więcej o kodzie promocyjnym w Betcris przeczytasz tutaj.

Pierwsza część regulaminu tej promocji pokrywa się z poprzednim bonusem, tj. zakładem bez ryzyka. Gracz powinien w ciągu 14 dni od daty rejestracji w Betcris zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, ze stawką min. 20 zł i kursem min. na poziomie 1.80 (ten sam, za który otrzyma cashback 50% w przypadku niepowodzenia).

W tym miejscu jednak podobieństwa się kończą, gdyż w ramach drugiego bonusu powitalnego od Betcris niezależnie od wyniku na kuponie na koncie gracza pojawi się gwarantowany freebet bonus o wartości 50% zainwestowanej stawki. Maksymalna wartość darmowych środków do zgarnięcia w ramach tej promocji to aż 200 zł, a zatem jak łatwo policzyć stawka na pierwszym kuponie powinna wynieść co najmniej 400 zł.

Otrzymany freebet bonus można wykorzystać na wielokrotnym kuponie AKO z min. 3 typami, min. kursem łącznym na poziomie 2.50 oraz min. kursem każdej selekcji 1.25. Powitalny freebet bonus Betcris będzie aktywny przez 7 dni, a po upływie tego terminu przepadnie bezpowrotnie.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Bonus 25 zł dla fanów e-sportów

Bukmacher Betcris myśli o wszystkich swoich graczach, a jedną z kluczowych sekcji na stronie tego operatora jest ta skierowana dla typerów specjalizujących się w e-sportach. Czy zatem może dziwić fakt, że czeka na nich specjalny bonus? Zasady tej promocji nie należą do przesadnie skomplikowanych.

Wszystko co trzeba zrobić, to w ciągu danego tygodnia zagrać co najmniej 5 kuponów dotyczących wyłącznie wydarzeń e-sportowych. Kurs min. żadnego kuponu nie może być niższy od 1.85, a łączna suma stawek musi wynieść min. 100 zł. Niezależnie od tego, czy kupony będą zwycięskie, czy też przegrane w każdy czwartek na koncie gracza pojawi się freebet bonus.

Kwota darmowych środków to 25 zł, a gracz ma 3 dni na wykorzystanie freebetu. Darmowy zakład musi zostać użyty na wielokrotnym kuponie AKO z min. 3 typami, min. kursem łącznym 2.50 i min. kursem każdej selekcji na poziomie 1.25.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Pozostałe bonusy i promocje dla stałych graczy

  • Freebet bonus 100 zł za zakłady na sporty amerykańskie;
  • Urodzinowy bonus Betcris 20 zł;
  • Cotygodniowy cashback bonus za przegrane zakłady 100 zł;
  • Codzienny bonus BOOST podwyższający kursy popularnych zdarzeń;
  • Bonus Betcris+ podwajający wygrane na wielokrotnych kuponach AKO
Jakie bonusy powitalne oferuje Betcris?

Betcris dla nowych graczy przygotował ofertę składającą się z freebetu od pierwszego zakładu do 200 zł, a także zakład bez ryzyka do kwoty 50 zł.

Jakie są warunki obrotu bonusem w Betcris?

Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem, dzięki czemu środki z konta można wypłacić natychmiast