Skromny triumf Lille

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Stade de Reims (w ramach potyczki Ligue 1) przegrali z piłkarzami OSC Lille 0:1. Jedynego gola zdobył w tej konfrontacji Bamba.

Co działo się w tym spotkaniu? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do 32. minuty. Wtedy to Yilmaz zagrał na lewą stronę do Bamby, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego.

W 49. minucie okazję na wyrównanie miał Cassama. Nie wykazał się jednak odpowiednią precyzją i wciąż mieliśmy 1:0 dla Les Dogues.

Sześć minut potem mogło być natomiast 2:0 dla podopiecznych Galtiera. Swojej sytuacji nie wykorzystał jednak Fonte.

W 63. minucie na uderzenie zdecydował się Andre. Na posterunku był jednak bramkarz Reims, który obronił jego próbę.

W 77. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Donis, lecz przestrzelił. Dziesięć minut potem dobrą sytuację miał Hornby. Jemu także zabrakło jednak wystarczającej dokładności w czasie oddawania strzału głową.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i przyjezdni zainkasowali komplet punktów.