REKLAMA
REKLAMA

Montella: Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa

dodał: Maciej Pietrasik  |  źródło: Football Italia  |  26.08.2012 10:00
Dzięki dwóm bramkowa Stevana Joveticia Fiorentina pokonała w pierwszym meczu Serie A Udinese. Radości z takiego rezultatu nie krył debiutujący na ławce Fiołków Vincenzo Montella.

- Wygrana dzięki bramce w ostatniej minucie po wywieraniu presji na Udinese przez cały mecz była bardzo ekscytująca. Utrzymaliśmy naszą formę, co jest wielką zasługą tego zespołu. To dobry wynik, zwłaszcza jak na pierwszy mecz w sezonie. Nie możemy jednak popadać w nadmierny entuzjazm. W pierwszej połowie mieliśmy ledwie kilka okazji na gola, co zmieniło się po przerwie. Możemy wiele poprawić, ale na razie cieszymy się z tego zwycięstwa - powiedział Montella.

- Prezydent powiedział już wszystko na temat Joveticia. Chciałbym mieć w składzie środkowego napastnika z takimi cechami. Mam nadzieję, że zostanie, okienko transferowe zbliża się do końca. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, bo dzięki temu uszła z nas adrenalina. Jesteśmy jednak dopiero na początku sezonu i nie możemy spocząć na laurach - zakończył szkoleniowiec Fiorentiny.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

ACFKrzysiek74 | 26.08.2012 13:47

Brawo Montella debiut udany a co do Jovetica to bądx spokojny ADV go nie sprzeda!

cigarette | 26.08.2012 14:29

Mam nadzieję że Viola realizuje teraz naprawdę ambitny projekt i nie sprzedadzą Jovetica za pieniądze szejków!goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy