Nieudany debiut Dariusza Marca. Podbeskidzie bez punktów [WIDEO]

Rywalizację w 16. kolejce Fortuna 1 Ligi otworzył mecz Chrobrego Głogów z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Pomarańczowo-Czarnych.

Dariusz Marzec
IMAGO / Łukasz Grochala / Cyfrasport / Newspix.pl Na zdjęciu: Dariusz Marzec
  • Chrobry Głogów w piątek wieczorem podejmował Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Na ławce trenerskiej gości debiutował dzisiaj Dariusz Marzec
  • Lepsi okazali się jednak podopieczni Piotra Plewni

Chrobry wygrał z Podbeskidziem na otwarcie 16. kolejki

Chrobry Głogów w piątek wieczorem na własnym stadionie mierzył się z Podbeskidziem Bielsko-Biała w spotkaniu otwierającym rywalizację w 16. kolejce Fortuna 1 Ligi. Gospodarze bardzo szybko dopięli swego, bo już w 5. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą gola Alberta Zarównego.

Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Patryk Mucha, a środkowy obrońca najwyżej wyskoczył i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Pomarańczowo-Czarni zaraz po zmianie stron, w 52. minucie, podwyższyli na 2:0, dzięki bramce Mikołaja Lebedyńskiego. Ponownie asystował Patryk Mucha.

Goście mieli swoje szanse, ale tego dnia ani razu nie zaskoczyli Damiana Węglarza. W 74. minucie wynik na 3:0 dla Chrobrego Głogów ustalił Bartosz Biel.

Podbeskidzie Bielsko-Biała pozostaje zatem w strefie spadkowej. Debiut Dariusza Marca na ławce trenerskiej popularnych Górali nie był więc udany.

Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (1:0)

1:0 Albert Zarówny 5′

2:0 Mikołaj Lebedyński 52′

3:0 Bartosz Biel 74′