Królewski zwrócił się do Sobolewskiego. “Prawda jest jednak taka…”

Jarosław Królewski przyjął dymisję, którą złożył Radosław Sobolewski. Prezes i właściciel Wisły Kraków zwrócił się do byłego szkoleniowca tego zespołu.

Jarosław Królewski
Obserwuj nas w
IMAGO/Grzegorz Wajda/ SOPA Images Na zdjęciu: Jarosław Królewski
  • Wisła Kraków jest aktualnie na etapie poszukiwania następcy Radosława Sobolewskiego
  • Jarosław Królewski przyjął dymisję byłego już opiekuna krakowskiej drużyny
  • Prezes i właściciel Wisły w mediach społecznościowych zamieścił wiadomość skierowaną do Radosława Sobolewskiego

Sobolewski opuścił Wisłę. Królewski ma dla niego wiadomość

Wisła Kraków nie gra na miarę swojego potencjału i jest daleko od bezpośredniego awansu do Ekstraklasy. Radosław Sobolewski uznał, że nie jest w stanie już pomóc drużynie i złożył dymisję, którą przyjął Jarosław Królewski. Prezes i właściciel Białej Gwiazdy w mediach podziękował byłemu szkoleniowcowi Wisły.

Dziękuję trenerze za ponad rok wspólnej współpracy, ale również za to co zrobiłeś dużo wcześniej, nie dając temu klubowi upaść w sezonie 2018/2019. Dziękuję za profesjonalizm i oddanie pasji jaką jest piłka nożna. Wierzę, że najlepsze przed Tobą – napisał Jarosław Królewski w serwisie X.

Zarządzający klubów często poświęcają trenerów jako remedium na wyniki, które nie są zadawalające.  Prawda jest jednak taka, że na ostateczny wynik pracujemy wszyscy, często wyzwania z którymi się mierzymy są dużo bardziej skomplikowane niż to wygląda na co dzień – dodał Jarosław Królewski, przed którym misja znalezienia nowego

trenera. Na dzisiaj wiadomo, że w Krakowie nie ma tematu zatrudnienia Ryszarda Tarasiewicza przez Wisłę.

Komentarze