Goal.pl partnerem medialnym Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów
PressFocus Na zdjęciu: Ruch Chorzów

Portal Goal.pl został oficjalnie partnerem medialnym Ruchu Chorzów. Dla obu podmiotów celem tej współpracy jest rozwój biznesowy i medialny. 

Goal.pl w swoim rozwoju kieruje się otwartością na nowe twarze i współprace. Nie można było przejść obojętnie obok okazji, jaką stworzył Ruch Chorzów. 14-krotny mistrz Polski po latach posuchy wrócił do I ligi. Trudno stwierdzić, że na należne mu miejsce, bo to jest w Ekstraklasie. Natomiast robiąc awanse rok po roku Niebiescy przypomnieli o sobie całej Polsce. 

Podjęcie partnerstwa medialnego z tak uznanym klubem, jakim jest Ruch Chorzów, jest dla nas nobilitacją, ale także szansą i wyzwaniem. Wierzę, że obie strony mogą skorzystać na tej współpracy. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że Goal.pl pozostanie obiektywnym medium, także w sprawach dotyczących Ruchu.

Fortuna I Liga w obecnym sezonie będzie najciekawsza od lat. Przyczynił się do tego spadek Wisły Kraków, a także awans Ruchu Chorzów. Oprócz tego mamy ŁKS Łódź, Arkę Gdynia czy GKS Katowice, a taki skład gwarantuje wielkie emocje. I liga stała się dla nas jeszcze ciekawsza, w naszej strategii będziemy zwracać coraz większą uwagę na te rozgrywki, dlatego umowa partnerska z Ruchem nie jest przypadkowa. 

Redaktor naczelny Grupy Goal.pl, Wojciech Demusiak

Komentarze