Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok. Zapowiedź, typy, kursy

Bogdan Zając
Bogdan Zając fot. Grzegorz Wajda

Zagłębie Lubin w drugim sobotnim spotkaniu w ramach 20. kolejki Serie A zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Obie ekipy do tej potyczki podejdą w różnych nastrojach. Bez wątpienia jednak każda z drużyn będzie walczyła o pełną pulę. Dlatego emocji nie powinno zabraknąć. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, ostatnie wyniki

W poprzedniej kolejce Miedziowi pewnie pokonali 4:2 z Cracovią. Jednocześnie Zagłębie wróciło na zwycięski szlak po pięciu spotkaniach bez wygranej. W tym czasie lubinianie ponieśli aż cztery porażki.

Tymczasem zespół Żółto-czerwonych ostatnio musiał opuszczać plac gry na tarczy po starciu z Piastem Gliwice. Ekipa Waldemara Fornalika wygrała dzięki trafieniu Tiago Alvesa w doliczonym czasie rywalizacji.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, historia

W sześciu ostatnich bezpośrednich bataliach między oboma zespołami zdecydowanie lepiej radzili sobie Miedziowi. Zagłębie było górą cztery razy, jedno spotkanie wygrała Jaga i jeden raz miał miejsce remis. W ostatnim boju między obiema drużynami miał miejsce rezultat 2:1 dla białostoczan, ale trzeba zaznaczyć, że było to spotkanie kontrolne. Zatem nie powinno mieć to większego znaczenia.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy nie będzie mógł zagrać przede wszystkim Sasa Zivec. Z powodu zawieszenia za kartki nie będzie mógł natomiast wystąpić Dejan Drazić. Znacznie dłuższa lista nieobecnych będzie u gości. Najbardziej odczuwalne powinny być braki w kadrze Jagi Błażeja Augustyna i Tarasa Romanczuka. Wyłączeni z gry będą również Przemysław Mystkowski i Jesus Imaz.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, kursy bukmacherskie

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 6. marca 2021 17:25.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, Freebet 34 zł do Superbet

Piłkarski sezon 2020/21 w Europie ruszył już na dobre. Z tej okazji Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały dla naszych Czytelników specjalną promocję, której nie znajdziecie w standardowej ofercie bukmachera. Chodzi o darmowy zakład w wysokości 34 zł. Jak go otrzymać? To proste!

Freebet 34 zł otrzyma każdy, kto zarejestruje konto w Superbet, korzystając z poniższego odnośnika, a następnie dokona wpłaty depozytu w wysokości minimum 40 zł. Po spełnieniu tego warunku bonus pojawi się na koncie w ciągu 48 godzin.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, typy i przewidywania

Trudno nam wskazać faworyta w tym boju i dlatego zdecydowaliśmy się na wytypowanie tego, ile mniej więcej może paść goli. Nasz typ: poniżej 2,5 bramki – TAK.

Superbet
2,00
poniżej 2,5 bramki – TAK

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, oferta bukmacherów

Działający na polskim rynku bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Aktualne oferty oraz promocje przygotowane specjalnie dla naszych Czytelników znajdziecie w sekcji bukmacherskiej portalu goal.pl.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, przewidywane składy

Zagłębie: Hładun – Chodyna, Simić, Crnomarković, Balić, Żubrowski, Poręba, Szysz, Starzyński, Stoch, Podliński

Jagiellonia: Dziekoński – Nastić, Runje, Tiru, Twardek, Borysiuk, Fernan Ferreiro, Bortniczuk, Makuszewski, Cernych, Pospisil.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, transmisja meczu

Z meczu Zagłębie – Jagiellonia transmisja będzie dostępna na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:25. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy My Canal i Player.pl.

Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok, statystyki

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze