West Ham dołącza do walki o pomocnika Valencii

Valencia wciąż może spaść z La Ligi. Wówczas z klubem pożegnają się wszelkie gwiazdy, w tym najprawdopodobniej Yunus Musah. Amerykaninem interesują się liczne kluby Premier League, w tym Arsenal i West Ham United.

Yunus Musah
PressFocus Na zdjęciu: Yunus Musah
  • Valencia ma zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową La Ligi
  • W przypadku spadku, z Nietoperzami pożegnają się gwiazdy
  • Yunus Musah znalazł się na liście życzeń West Hamu. Już wcześniej po swojego wychowanka zgłosił się też Arsenal

Młoty chcą wykorzystać ewentualny upadek Valencii

Valencia rozgrywa – kolejny – fatalny sezon. Na cztery kolejki przed końcem sezonu Nietoperze mają zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Nie ulega wątpliwości, że ewentualny spadek drużyny sprawiłby, że pożegnałyby się z nią wszystkie wyróżniające się postacie. Jedną z nich jest Yunus Musah.

Etatowy reprezentant Stanów Zjednoczonych znalazł się już na radarze Arsenalu, którego barwy reprezentował przez siedem lat w przeszłości. Kanonierzy nie są bynajmniej jedynymi zainteresowanymi pomocnikiem. Do wyścigu o jego podpis dołączył West Ham. Młoty liczą na utrzymanie, a także na zapewnienie sobie gry w Lidze Europy poprzez triumf w Lidze Konferencji. Wówczas David Moyes będzie potrzebował wzmocnień środka pola. Tym bardziej, że niemal na pewno z West Hamem pożegna się Declan Rice.

Obecnie Musah wyceniany jest na 22 miliony euro. W przypadku spadku Los Che, klub z pewnością nie będzie mógł liczyć na taką kwotę.

Amerykanin rozegrał w tym sezonie 35 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Zanotował dwie asysty w La Lidze.

Czytaj więcej: Marsylia zagięła parol na bramkarza. Chce wykorzystać jego problem z trenerem.

Alkmaar
West Ham
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 maja 2023 20:57.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze