Villarreal nie będzie prowadził dalszych negocjacji z FC Barceloną

Dla FC Barcelony Juan Foyth stał się priorytetem, jeśli chodzi o wzmocnienie prawej strony defensywy. W tym akurat przypadku Duma Katalonii będzie musiała najprawdopodobniej obejść się smakiem, gdyż Villarreal odmawia dalszych negocjacji.

Juan Foyth
Juan Foyth of Villarreal CF during the La Liga match between Villarreal CF-Real Madrid CF played at La Ceramica Stadium on December 07, 2023 in Villarreal, Spain. (Photo by Sergio Ruiz / pressinphoto / Sipa USA)) 2023.01.07 Villarreal pilka nozna liga hiszpanska Villarreal CF - Real Madryt Foto pressinphoto/SIPA USA/PressFocus !!! POLAND ONLY !!! Na zdjęciu: Juan Foyth
  • Juan Foyth znajduje się na szczycie listy życzeń FC Barcelony
  • Villarreal odmawia negocjacji i rozstanie się z Argentyńczykiem jedynie w przypadku aktywowania klauzuli wykupu
  • Wynosi ona aż 60 milionów euro, co dla Dumy Katalonii jest potężną zaporą

Blaugrana obejdzie się smakiem?

Joan Laporta otwarcie przyznaje, że FC Barcelona musi latem wzmocnić prawą stronę defensywy. Obecnie występuje na tej pozycji kilku zawodników, choć dla żadnego z nich nie jest ona nominalna. Na szczycie listy życzeń Dumy Katalonii od dłuższego czasu pozostawał Juan Foyth, o którego walczono już w trakcie zeszłorocznego lata.

Wówczas Blaugrana oferowała 25 milionów euro, co spotkało się z odmową ze strony Villarrealu. Pomimo niepowodzenia, FC Barcelona dalej starała się ściągnąć argentyńskiego obrońcę. Wiele wskazuje jednak na to, że ostatecznie będzie musiała zmienić swój cel transferowy. “Żółta Łódź Podwodna” nie zamierza prowadzić dalszych negocjacji i rozstanie się z Foythem jedynie w przypadku aktywowania klauzuli wykupu. Wynosi ona aż 60 milionów euro.

Nie ulega wątpliwościom, że FC Barcelony nie będzie stać na 25-latka. Szanse na sfinalizowanie tego transferu są więc bardzo małe.

Zobacz również:

Historyczne wydarzenie w Ligue 1. Polak miał swój udział [WIDEO]
Lois Openda

Napastnik Lens zapisał się na kartach historii Loïs Openda zdobył trzy bramki w zaledwie cztery minuty i 31 sekund. Snajper Lens wpisywał się na listę strzelców między 31. a 35. minutą gry w starciu z Clermont Foot na Stade Gabriel Montpied. Tym samym 23- latek stał się autorem najszybszego hat-tricka w Ligue 1 w XXI

Czytaj dalej…

Komentarze