Chelsea ma problem. Skrzydłowy nie przeszedł testów medycznych

Transfer Hakima Ziyecha do Al Nassr wydawał się już przesądzony. Media opublikowały jednak informacje, według których ostatecznie operacja może nie dojść do skutku. Skrzydłowy nie przeszedł testów medycznych.

Hakim Ziyech
Obserwuj nas w
Imago/Carlton Myrie Na zdjęciu: Hakim Ziyech
  • Hakim Ziyech miał przenieść się z Chelsea do Al Nassr
  • Na stole leżała oferta kontraktu do czerwca 2026 roku, a The Blues zarobiliby na transakcji 15 milionów euro
  • Media poinformowały, że u zawodnika wykryto problem z kolanem, co rzuca cień wątpliwości na powodzenie transferu

Al Nassr zrezygnuje z Ziyecha przez problemy zdrowotne?

Hakim Ziyech od dłuższego czasu znajdował się na bocznym torze w Chelsea. Marokańczyk nosił się z zamiarem odejścia, dlatego kiedy nadeszła oferta ze strony Al Nassr, długo się nie zastanawiał. Skrzydłowy postanowił przenieść się do Arabii Saudyjskiej. Wcześniej ten kierunek obrali Edouard Mendy i Kalidou Koulibaly. 

Jak się okazuje, transfer może jednak nie dojść do skutku. Santi Aouna z redakcji Footmercato przekazał, że skrzydłowy nie przeszedł testów medycznych. Chelsea na operacji miała zarobić 15 milionów euro, a włodarze nie wyobrażają sobie dalszej współpracy z zawodnikiem.

U Ziyecha wykryto problem z kolanem, przez który kierownictwo Al Nassr zniechęciło się do transferu. Zawodnik miał podpisać kontrakt do końca czerwca 2026 roku. Wygląda na to, że operacja zakończy się fiaskiem.

Przeczytaj również: Roberto Firmino wybrał nowy klub. Poznaliśmy szczegóły umowy

Komentarze