Wychowanek FC Barcelony może wrócić do La Ligi

Adama Traore nie radzi sobie dobrze, odkąd latem dołączył do Fulham FC. Według Ekrema Konura, wychowanek FC Barcelony nie musi się jednak martwić o brak ofert. Jeżeli po sezonie zdecyduje się opuścić Premier League, ma do wyboru kilka kierunków – w tym powrót do ojczystej Hiszpanii.

Adama Traore
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Sports Images Na zdjęciu: Adama Traore
  • Adama Traore nie ma powodów do zadowolenia, odkąd latem dołączył do Fulham FC
  • Według Ekrema Konura, Hiszpan może po sezonie opuścić nie tylko dotychczasowy klub, ale i całą Premier League
  • 28-latek może liczyć na oferty z Hiszpanii, Włoch i Arabii Saudyjskiej

Nadchodzi koniec Traore w Premier League? Możliwy powrót do ojczyzny

Adama Traore przez lata gry w Premier League dał się poznać jako bardzo szybki skrzydłowy, dysponujący niespotykaną siłą fizyczną. To wystarczało, by przez niemal dekadę z powodzeniem istnieć na angielskich boiskach.

POLECAMY TAKŻE

Ubiegłego lata ośmiokrotny reprezentant Hiszpanii zakończył swoją przygodę z Wolverhampton Wanderers. Jako wolny agent podpisał dwuletnią umowę z Fulham FC. Początek kariery na Craven Cottage odbiega jednak od wyobrażeń 28-latka. Ma wielkie problemy z wywalczeniem sobie miejsca w wyjściowym składzie, przez co nasiliły się spekulacje o możliwym szybkim odejściu z nowej drużyny.

Nie wiadomo jeszcze, co na te plany sami londyńczycy. Znany dziennikarz, Ekrem Konur, podkreśla jednak, że Traore nie musi martwić się o brak ofert. Gracz, który w swojej ojczyźnie zadebiutował dopiero w styczniu 2022 roku podczas wypożyczenia do FC Barcelony, może liczyć na powrót do La Ligi. Do tego interesują się nim zespoły z Serie A i Arabii Saudyjskiej.

Traore rozegrał w tym sezonie zaledwie osiem spotkań na wszystkich frontach. Udało mu się zanotować jedną asystę w Premier League.

Czytaj więcej: Rozmowy ruszyły. Bayern otrzymał pierwszą ofertę za Daviesa.

Komentarze