Kacper Tobiasz wzbudził zainteresowanie wielkiego klubu

Kacper Tobiasz prawdopodobnie latem opuści Ekstraklasę. Polski bramkarz już wcześniej był w kręgu zainteresowań m.in. VfL Wolfsburg. Teraz Tomasz Włodarczyk z portalu "Meczyki" poinformował, że bramkarz Legii Warszawa wzbudził zainteresowanie AS Romy.

Kacper Tobiasz
PressFocus Na zdjęciu: Kacper Tobiasz
  • Kacper Tobiasz trafi latem do wielkiego klubu?
  • Polak wzbudził zainteresowanie AS Romy
  • Wcześniej w tym zespole występował m.in. Wojciech Szczęsny

AS Roma obserwuje wychowanka Legii Warszawa!

O odejściu Kacpra Tobiasza z Legii Warszawa po zakończeniu sezonu mówi się już od dłuższego czasu. Polak wcześniej był łączony z przeprowadzką do VfL Wolsburg. Teraz Tomasz Włodarczyk, dziennikarz portalu “Meczyki.pl”, poinformował, że 20-latek wzbudził zainteresowanie wielkiego klubu. Mowa o AS Romie.

Obecnie w barwach stołecznego klubu występuje Nicola Zalewski oraz wypożyczony z Legii Jordan Majchrzak. W przeszłości barwy “Giallorossich” reprezentowali inni polscy bramkarze – Wojciech Szczęsny oraz Łukasz Skorupski.

Jak donosi Tomasz Włodarczyk, Roma rozgląda się za nowym bramkarzem. Rui Patricio, obecny golkiper “Giallorossich”, ma już 35 lat na karku, a za rok wygasa jego umowa. Włoski klub rozgląda się za następcą, który przez pierwszy rok rozwijałby się pod okiem Portugalczyka, a od sezonu 2024/2025 wskoczyłby do podstawowego składu.

Kacper Tobiasz w obecnej kampanii rozegrał 26 spotkań między słupkami Legii Warszawa. W tym czasie zachował dziewięć czystych kont. Jego umowa na Łazienkowskiej wygasa dopiero w czerwcu 2026 roku.

Sprawdź także: Szymon Marciniak może osiągnąć kolejny level w karierze sędziego

Komentarze