“To zwiększy szanse na transfer Kane’a do Bayernu”

Harry Kane
PressFocus Na zdjęciu: Harry Kane

Reporterka BILD TV Valentina Maceri w rozmowie ze Sky Sports News wypowiedziała się na temat szans na transfer Harry’ego Kane’a do Bayernu Monachium. Te, nawet wobec ostatnich doniesień, wcale nie są takie małe.

  • Harry Kane może opuścić Tottenham po sezonie 2022/23
  • Anglikiem interesują się Bayern Monachium i Manchester United
  • Valentina Maceri z Bild TV twierdzi, że w pewnej sytuacji szanse Bawarczyków na ten transfer mogą wzrosnąć

Kane zagra w Bayernie?

Harry Kane aktualnie jest łączony z dwoma klubami Bayernem Monachium i Manchesterem United. Anglik ma prowadzić także rozmowy z Tottenhamem w kwestii przedłużenia kontraktu. Jednak jeżeli obie strony nie dojdą do porozumienia, transfer snajpera Spurs wydaje się nieunikniony.

– Jest coś, co może zwiększyć szanse Bayernu Monachium na pozyskanie Harry’ego Kane’a – zdradziła Valentina Maceri. W tej chwili Tottenham i Antonio Conte robią wszystko, aby przedłużyć kontrakt z Anglikiem. Jeśli Kane tego nie zrobi, Spurs nie będzie chcieli go oddać do innej drużyny z Premier League. Dlatego chcą go sprzedać za granicę, co może zwiększyć szanse Bayernu Monachium – twierdzi dziennikarka.

Kane niejasno o przyszłości. “Nie było wiele rozmów”
Harry Kane (Tottenham Hotspur)

Harry Kane po zwycięskim meczu z Fulham i wyrównaniu rekordu Jimmy’ego Greavesa został zapytany o swoją przyszłość. Anglik jest łączony przynajmniej z dwoma wielkimi klubami, Bayernem Monachium i Manchesterem United. Co powiedział napastnik Spurs? Harry Kane może opuścić Tottenham Napastnik jest łączony z transferem do Bayernu Monachium i Manchesteru United Mimo wcześniejszych zapowiedzi o chęci

Czytaj dalej…

– Uli Hoeness (były prezes Bayernu) powiedział, że w 2021 roku Bayern Monachium był bardzo zainteresowany transferem Kane’a w 2021 roku, ale w tamtym momencie okazał się dla Bawarczyków zbyt drogi, ponieważ Tottenham życzył sobie za niego 140 milionów funtów – kontynuowała Maceri. – Teraz Kane wszedł w ostatni rok swojego kontraktu, więc byłby wyraźnie tańszy. Nie powinien kosztować więcej niż 100 mln. To kwota, na którą Bayern może sobie pozwolić. Lato może to być naprawdę interesujące – zakończyła reporterka.

Komentarze