Liverpool włączył się do walki o pomocnika Interu Mediolan

Marcelo Brozovic
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Marcelo Brozovic

Władze Liverpoolu wciąż poszukują alternatyw do wzmocnienia środka pola. The Reds są w poważnym kryzysie, a Juergen Klopp nie jest zadowolony z jakości posiadanej kadry. Dziennikarze Calciomercato.com przekazali, że na liście życzeń klubu znalazł się Marcelo Brozovic. 

  • Liverpool cierpi na braki w formacji pomocy
  • Klub jest w poważnym kryzysie, a jego strata w Premier League do czołówki rośnie
  • Na celowniku The Reds znalazł się Marcelo Brozovic

Rośnie grono zespołów zainteresowanych Brozoviciem

Liverpool mierzy się w tym sezonie z poważnym kryzysem. The Reds zajmują odległe, dziewiąte miejsce, a do tego muszą radzić sobie bez wielu kontuzjowanych zawodników. Juergen Klopp wygląda na coraz bardziej sfrustrowanego kolejnymi pytaniami o wzmocnienia, których zimą prawdopodobnie już więcej nie będzie. Klub pozyskał w styczniu jedynie Cody’ego Gakpo.

Klub najbardziej potrzebuje wzmocnień w linii pomocy, gdzie jest na ten moment dość ubogo. Dlatego też The Reds starają się mimo wszystko postarać się o kolejne transfery. Może znaleźć się w niej Marcelo Brozovic, o czym informują dziennikarze Calciomercato.com.

Pomocnik Interu Mediolan w ostatnich dniach łączony był mocno z FC Barceloną. Duma Katalonii chciała przekonać Nerazzurrich do wymiany, w ramach której do Mediolanu trafiłby Franck Kessie. Nie zanosi się na to, żeby transakcja została jednak sfinalizowana. Stwarza to szansę dla Liverpoolu. 

Według włoskich dziennikarzy Liverpool proponuje Interowi wymianę, w ramach której włoski zespół zyskałby Naby’ego Keitę. The Reds gotowi są również dopłacić, żeby pozyskać w drugą stronę Brozovicia. Klub chciałby, żeby Chorwat zastąpił w kadrze niewypał transferowy, jakim jest Arthur Melo.

Komentarze