Real Madryt będzie chciał wykazać się cierpliwością w temacie Mbappe

Kylian Mbappe
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Kylian Mbappe to w powszechnej opinii główny cel Realu Madryt. Nowe doniesienia w sprawie przyszłości reprezentanta Francji ujawnił portal Mundo Deportivo. Hiszpańscy dziennikarze są przekonani, że sternicy Los Blancos nie będą próbować pozyskać mistrza świata z 2018 roku w trakcie zimowego okienka transferowego, a dopiero latem 2022 roku.

  • Kylian Mbappe to cel numer jeden dla Realu Madryt
  • Francuski zawodnik ma być motorem napędowym Los Blancos
  • Sternicy Los Blancos podobno podjęli decyzję, aby pozyskać 22-latka na zasadzie wolnego transferu

Real nie zdecyduje się na transfer Mbappe zimą

Kylian Mbappe ma za sobą świetny występ w drużynie narodowej z Finlandią. 22-latek zdobył w tym starciu bramkę, a także zaliczył asystę przy trafieniu Karima Benzemy.

Już 1 stycznia zostanie otwarte zimowe okienko transferowe. Mundo Deportivo przekonuje, że w jego trakcie Mbappe nie trafi do Realu Madryt, chociaż nie milkną spekulacje na ten temat. Według autora materiału Ramona Fuentesa francuski zawodnik zmieni pracodawcę latem przyszłego roku.

Jednocześnie sternicy Los Blancos, pozyskując Mbappe, chcą konsekwentnie realizować plan związany z pozyskiwaniem piłkarzy najbardziej wyróżniających się na świecie, a także tych z obiecującą przyszłości.

W tej kampanii 22-latek wystąpił łącznie w 16 spotkaniach, notując w nich siedem trafień i 11 asyst. W drużynie narodowej zaliczył natomiast 54 spotkania, w których zdobył 24 bramki.

Czytaj więcej: Finlandia – Francja: epicki występ Mbappe, gol i asysta gwiazdy PSG

Paris Saint-Germain
Nantes
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20. listopada 2021 16:55.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze