Poważna kontuzja Bentancura pokrzyżuje plany transferowe Juventusu

Pomocnik Tottenhamu Rodrigo Bentancur doznał kolejnej poważnej kontuzji, co oznacza, że Koguty nie będą już tak chętne do sprzedaży Pierre-Emila Hojbjerga podczas styczniowego okienka transferowego.

Rodrigo Bentancur
Obserwuj nas w
IMAGO / Sebastian Frej Na zdjęciu: Rodrigo Bentancur
  • Juventus szuka wzmocnień w środku pola
  • Na celowniku Starej Damy znalazł się Hojbjerg
  • Szanse na transfer zmalały po kontuzji Bentancura

Tottenham nie zgodzi się na transfer Hojbjerga przez kontuzję Bentancura

Rodrigo Bentancur doznał kolejnej poważnej kontuzji, przez którą nie zagra przez kilka miesięcy. Urugwajczyk ucierpiał w wyniku faulu, którego autorem był Matty Cash. Pomocnik wrócił do gry po długiej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadeł krzyżowych, ale podczas meczu z Aston Villą na boisku spędził niespełna 30 minut. Teraz znów będzie częstym gościem gabinetów lekarskich.

Pierre-Emil Hojbjerg był łączony z odejściem z Tottenhamu podczas styczniowego okienka transferowego. Pomocnikiem poważnie zainteresowany jest Juventusu, który musi szukać wzmocnień środka pola po tym, jak zawieszeni zostali Paul Pogba oraz Nicolo Fagioli.

Media uważają jednak, że kontuzja Bentancura może mieć decydujący wpływ na transfer Hojbjerga. Koguty znów tracą opcję w drugiej linii, dlatego nie będą chcieli dopuścić do straty kolejnego gracza z tej formacji.

Zobacz również: Kapitan Juventusu wraca do gry po wielu tygodniach przerwy

Komentarze