Media: Nowy kandydat do wzmocnienia defensywy Interu

Evan N'Dicka
Pressfocus Na zdjęciu: Evan N'Dicka

Latem Inter Mediolan może mieć spory problem z obsadą środka obrony. Milan Skriniar podpisał kontrakt, na mocy którego przeniesie się do PSG, a Stefan de Vries wciąż nie parafował nowej umowy. Nerazzurri skupią się po zakończeniu sezonu na zakontraktowaniu nowego stopera. Jednym z głównych kandydatów jest zawodnik Eintrachtu – Evan N’Dicka.

  • Latem Inter może opuścić dwóch kluczowych stoperów
  • Klub poszukuje już wzmocnień, aby defensywa nie uległa zbytniemu osłabieniu
  • Na celowniku Interu znalazł się Evan N’Dicka
  • Defensorowi Eintrachtu wraz z końcem sezonu wygasa umowa i będzie do wzięcia za darmo

Inter poszukuje darmowych wzmocnień defensywy

Milan Skriniar po sezonie przeniesie się do Paris-Saint Germain. Niepewna jest również przyszłość Stefana de Vriesa, któremu w czerwcu wygasa umowa z Interem Mediolan. Może zatem stać się tak, że Nerazzurri latem stracą dwóch niezwykle ważnych środkowych obrońców. Wówczas trzonem defensywy pozostanie Alessandro Bastoni.

Władze Interu dostrzegają problem z przyszłością swojej defensywy, dlatego postanowiły przygotować sobie już kilka alternatyw na tę sytuację. Rozważany jest między innymi transfer Chrisa Smallinga, który również latem może zostać bez kontraktu. Według Corriere dello Sport pojawił się nowy mocny kandydat do wzmocnienia wicemistrza Włoch.

Mowa o Evanie N’Dice. Kontrakt Francuza z Eintrachtem Frankfurt wygasa wraz z końcem sezonu, a on sam zdecydował już, że nie przedłuży go. Stanowi zatem łakomy kąsek dla wielu topowych klubów, które zainteresowały się sprowadzeniem go. W tym kontekście wymieniało się przede wszystkim FC Barcelonę. 

N’Dicka rozgrywa bardzo udany sezon w barwach Orłów, a klub robi wszystko, co w jego mocy, by namówić 23-latka do parafowania nowej umowy. Na to szanse są jednak niewielki. Włodarze Interu są zdeterminowani do pozyskania stopera, który wyceniany jest przez portal Transfermarkt na 32 miliony euro.

Komentarze