Marcelo na wylocie z Realu? Ronaldo chce go w Juve

Marcelo
Obserwuj nas w
fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict Na zdjęciu: Marcelo

Według informacji hiszpańskiego dziennika AS możliwe jest, że niebawem szeregi Realu Madryt na rzecz Juventusu FC opuści Marcelo. Brazylijczyk miałby zmienić przynależność klubową, na co wpływ ma mieć dobra dyspozycja Sergio Reguilona w szeregach Królewskich, na którego nie boi się stawiać Santiago Solari.

Czytaj dalej…

Marcelo, spędził na ławce rezerwowych dwa ostatnie mecze Realu, co zrodziło w hiszpańskich mediach domysły, że zawodnik jest na wylocie ze stołecznego klubu. Warto w tej kwestii odnotować, że zwolennikiem tego, aby reprezentant Brazylii trafił do Juve, jest Cristiano Ronaldo.

Nie jest tajemnicą, że Portugalczyk i Marcelo są bliskimi przyjaciółmi. Niewykluczone, że po pół roku drogi obu piłkarzy znów się zejdą. Mistrz Włoch już kilka miesięcy temu rozważał pozyskanie Brazylijczyka, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Dodajmy, że Marcelo ma kontrakt ważny z klubem z Madrytu do końca czerwca 2022 roku. W tym sezonie zawodnik rozegrał 11 spotkań ligowych, w których zaliczył dwa trafienia. Rynkowa wartość 30-latka szacowana jest na mniej więcej 70 mln euro.

Komentarze