Man Utd sonduje możliwość sprowadzenia mistrza świata

Alexis Mac Allister latem może zmienić klub wewnątrz Premier League. Mistrzem świata z Brighton interesują się krajowi giganci, na czele z Manchesterem United. Kwota ewentualnego transferu zakręci się w okolicach 60 milionów funtów.

Alexis Mac Allister
fot. PressFocus Na zdjęciu: Alexis Mac Allister
  • Gromadka chętnych ustawia się po pomocnika Brighton
  • Alexis Mac Allister pragnie kontynuować swoją karierę w Premier League
  • Możliwość transferu sonduje Manchester United

Mac Allister wybierze Old Trafford?

Notowania Alexisa Mac Allistera znacząco wzrosły po mistrzostwach świata w Katarze. Pomocnik wywalczył miejsce w pierwszym składzie reprezentacji Argentyny, z którą sięgnął po złote medale. Po powrocie do Brighton wydawało się, że już zimą może on zmienić pracodawcę. Zainteresowanie świeżo upieczonym mistrzem świata wykazywało wiele ekip, lecz Mewy nie skłoniły się ku sprzedaży.

Teraz rosną szanse na transfer Mac Allistera. Sam zainteresowany wyraża gotowość do postawienia kolejnego kroku w swojej karierze i awansu sportowego. Na liście życzeń mają go między innymi Manchester City czy Chelsea. Możliwość sprowadzenia Argentyńczyka sonduje również Manchester United, który ma w swoich najbliższych planach wzmocnienie środka pola.

Wszystko wskazuje na to, że Brighton znów zarobi na swoim zawodniku ogromne pieniądze. Uważa się, że kwota ewentualnego transferu zakręci się w okolicach 60 milionów funtów. Mewy mają po swojej stronie wszystkie argumenty – długość kontraktu, formę zawodnika i spore grono zainteresowanych.

Zobacz również:

Legenda Liverpoolu bije się w pierś. “To klasa światowa”
Jamie Carragher

Carragher przyznał się do błędu w ocenie gracz Liverpoolu Liverpool odradza się w Premier League. The Reds w przypadku wygrania zaległego meczu ligowego, mają tyle samo punktów, co czwarty Tottenham. To między innymi efekt niedawnego rozbicia Manchesteru United 7:0. Dwa gole strzelił wówczas Cody Gakpo, którego początkowo mylnie ocenił Jamie Carragher. – Będę z wami

Czytaj dalej…

Komentarze