Łukasz Fabiański łączony z sensacyjnym transferem. Duże wyzwanie

Łukasz Fabiański nie może liczyć na regularną grę w tym sezonie. Rozwiązaniem problemu może być transfer do Newcastle. Według "The Mirror" Polak jest w gronie potencjalnych kandydatów do gry w klubie.

Łukasz Fabiański
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Łukasz Fabiański
  • Newcastle United szuka zastępstwa za kontuzjowanego bramkarza
  • Łukasz Fabiański znajduje się w wąskim gronie potencjalnych wzmocnień
  • Były reprezentant Polski jest rezerwowym w West Ham United

Łukasz Fabiański przed dużą szansą

Łukasz Fabiański przed rozpoczęciem obecnego sezonu stracił miejsce w bramce West Hamu. Polak pełni rolę zmiennika Alphonse Areoli, a swoje szanse otrzymuje tylko podczas spotkań Ligi Konferencji. Sytuacje 38-latka monitoruje Newcastle. Według “The Mirror” były reprezentant Polski znalazł się na liście życzeń “Srok”. Angielski portal uważa, że Fabiański jest jednym z najbardziej konsekwentnych bramkarzy ostatniej dekady w Premier League. Ponadto brytyjska prasa uważa, że to dzięki niemu klub uniknął spadku z ligi.

Poza polskim bramkarzem “The Mirror” wskazało również 5 innych golkiperów, którzy są rozpatrywani przez Newcastle. W tym gronie znalazło się miejsce dla Davida de Gei, który od pół roku jest bez klubu. Innymi kandydatami są Hugo Lloris, Aaron Ramsdale oraz Keylor Navas.

Kontuzja Nicka Pope’a wyłączyła go z gry na kilka miesięcy. Zatem bramkarz, który trafi na St. James Park, zostanie pierwszym bramkarzem minimum do końca obecnego sezonu. Do końca roku o miano “jedynki” w bramce powalczą Loris Karius oraz Martin Dubravka.

Czytaj więcej: Bramkarz Arsenalu może zmienić klub. Ma szansę na regularną grę

Komentarze