Liverpool odrzucił kolejną ofertę Bayernu za skrzydłowego

Sadio Mane
Pressfocus Na zdjęciu: Sadio Mane

Informowaliśmy już, że włodarze Bayernu Monachium są zdeterminowani do pozyskania Sadio Mane i planują udać się do Liverpoolu, aby domknąć transfer Senegalczyka jak najszybciej. Jak podają dziennikarze z The Athletic, The Reds odrzucili drugą ofertę za swojego skrzydłowego.

  • Bayern Monachium pracuje nad transferem Sadio Mane
  • Bawarczycy złożyli już dwie oferty za skrzydłowego, które zostały odrzucone
  • Liverpool ma jasne stanowisko – sprzeda Mane za kwotę nie mniejszą niż 40 milionów funtów

Bawarczycy na razie oszczędnie podchodzą do tematu transferu Mane

Sadio Mane wydaje się być już zdecydowany na transfer do Bayernu Monachium. Skrzydłowy poinformował już o tym władze Liverpoolu, które nie będą stały Senegalczykowi na przeszkodzie i zgodzą się na jego odejście wobec otrzymania odpowiednio wysokiej oferty transferowej. Taka na ten moment jeszcze nie nadeszła.

The Athletic przekazał, że The Reds odrzucili drugą ofertę za Mane, opiewającą na 23,5 miliona funtów. Miała się ona spotkać ze stanowczą odmową. Wcześniej Bawarczycy oferowali za skrzydłowego 21 milionów plus dodatkowe bonusy, zatem niewiele niższą kwotę. Mistrzowie Niemiec znani są z prowadzenia oszczędnej polityki transferowej. Klub rzadko decyduje się na duże wydatki i preferuje raczej pozyskiwanie zawodników w transakcjach bezgotówkowych. Na najnowszą ofertę miały się składać dodatkowe płatności, do których zobowiązaliby się Bawarczycy, gdyby w przyszłym sezonie triumfowali w Lidze Mistrzów, a Mane otrzymałby Złotą Piłkę.

Tak skonstruowana oferta została uznana przez Liverpool za groteskową. Zarząd The Reds sprzeda swoją gwiazdę w przypadku otrzymania za niego przynajmniej 40 milionów funtów. W przeciwnym razie każdy zainteresowany transferem 30-latka spotka się z odmową.

Sprawdź też: Bernd Schuster skrytykował postawę działaczy Bayernu

Komentarze

Na temat “Liverpool odrzucił kolejną ofertę Bayernu za skrzydłowego

Cytując klasyka
Co oni tam palą ?
A poważnie to wychodzi słoma z butów. Myślą że są na zakupach w bundeslidze, gdzie finansowo rozstawiają wszystkich po kątach
Taki porządny kop w 4 litery dobrze im zrobi