Krychowiak może zmienić klub; trwają rozmowy

Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak PressFocus

Jak przekonuje rosyjski Sport-Express, Grzegorz Krychowiak może tego lata zmienić klub. Polak prowadzi rozmowy z FK Krasnodar, ale negocjacje są dalekie od zakończenia.

  • Lokomotiw Moskwa zamierza w tym okienku mocno przebudować skład
  • Jednym z graczy, którzy mogą opuścić klub jest Grzegorz Krychowiak, którego umowa wiąże z Lokomotiwem jeszcze przez rok
  • Polak rozpoczął rozmowy z Krasnodarem, ale jego żądania finansowe sprawiają, że daleko jeszcze do końca negocjacji

Krychowiak negocjuje z Krasnodarem

Lokomotiw Moskwa planuje w tym okienku przebudować skład. Jednym z zawodników, z którymi klub może się pożegnać, jest Grzegorz Krychowiak. Polak jest związany ze swoim obecnym zespołem do czerwca 2022 roku.

Jedną z drużyn zainteresowanych kupnem 31-latka jest FK Krasnodar. Ponoć agenci pomocnika rozpoczęli już negocjacje z tymże klubem, ale nie będą one łatwe. Krychowiak zarabia w stolicy Rosji trzy miliony rocznie i nie zamierza schodzić z tego poziomu. Na tak wysokie żądania, z kolei, nie chce zgodzić się Krasnodar, który po zakończeniu pierwszej kolejki rosyjskiej ligi zajmuje pierwszą lokatę.

Krychowiak wystąpił w tym sezonie już w dwóch spotkaniach. Jego Lokomotiw przegrał mecz o Superpuchar Rosji z Zenitem (0:3), a następnie pokonał w lidze Arsenal Tulę (3:1). W drugim z wymienionych spotkań Polak zanotował asystę. Wcześniej 31-latek wziął udział w nieudanym, w wykonaniu reprezentacji Polski, Euro 2020.

Defensywny pomocnik trafił do Moskwy w 2018 roku po transferze z Paris Saint-Germain. Zaaklimatyzował się w Rosji i wiele wskazuje na to, że pozostanie tam nawet, jeżeli zmieni barwy klubowe.

Zobacz również: Fabiański ma nowego rywala; West Ham wypożyczył bramkarza.

Komentarze