Tottenham wziął na radar utalentowanego piłkarza

Jobe Bellingham może pójść śladem starszego brata i przenieść się do dużego klubu. Jego transfer rozważa Tottenham Hotspur.

Jobe Bellingham
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Sports Images / Graham Hunt Na zdjęciu: Jobe Bellingham
  • Tottenham śledzi postępy Jobe’a Bellinghama
  • 18-latek jest młodszym bratem piłkarza Realu – Jude’a
  • Pomocnik przykuł uwagę między innymi Juventusu

Kolejny Bellingham z głośnym transferem

Jobe Bellingham należy do grona największych młodych talentów w angielskiej piłce. Nic więc dziwnego, że zgłaszają się po niego duże europejski marki. 18-letniego zawodnika w swoich szeregach widziałby Tottenham. “Spurs” bacznie przyglądają się rozwojowi reprezentanta Anglii do lat 19. Młodszy brat gwiazdy Realu Madryt miał zrobić ogromne wrażenie na właścicielach “Kogutów”. Obecnie gra na poziomie Championship, gdzie występuje w drużynie Sunderland. W tym sezonie zagrał 19 spotkań, w których strzelił 3 bramki.

Według hiszpańskiego dziennika “AS” angielski zespół dołączy do rywalizacji z Juventusem o transfer pomocnika. Włoski klub nie chce popełnić tego samego błędu, co w przypadku starszego z braci Bellingham. Wtedy “Stara Dama” zrezygnowała z możliwości transferu Jude’a.

Chrapkę na sprowadzenie Jobe’a ma również Real Madryt. Hiszpańskie media ponad miesiąc temu ujawniły, że skauci “Królewskich” obserwowali z trybun mecz 18-latka. Bellingham jest wyceniany na 6 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze