Trener Rayo potwierdził zainteresowanie klubu Premier League

Andoni Iraola wzbudza zainteresowanie u licznych europejskich klubów. Zakontraktować się Hiszpana starało Leeds United. Trener przyznał jednak, że czuje się świetnie w Rayo Vallecano i wyjawił, jak wyglądały negocjacje z Pawiami.

Andoni Iraol
PressFocus Na zdjęciu: Andoni Iraol
  • Andoni Iraola wykonuje imponującą pracę w Rayo Vallecano
  • Hiszpan przyznał, że negocjował z Leeds United, które chciało go zatrudnić
  • Trener podkreślił, że czuje się szczęśliwy w Madrycie i zamierza tu pozostać

“Miło mi, że Leeds o mnie pomyślało”

Andoni Iraola wykonuje świetną pracę. Najpierw wprowadził Rayo Vallecano do La Ligi, następnie je tam utrzymał, a teraz wciąż walczy o zajęcie miejsca w strefie europejskich pucharów.

O zakontraktowanie Hiszpana starał się Leeds United, co potwierdził sam zainteresowany.

Byłem bardzo szczęśliwy, że wzięli mnie pod uwagę. Rozmawiałem z Rayo, które też musiało podjąć decyzję. Zrozumiałem, że klub nadal na mnie liczy. Myślę, że to były bardzo otwarte rozmowy. Prowadziliśmy je z klubem, ale Leeds pozostawało otwarte również wobec Rayo. Rozmawialiśmy przez jeden dzień, okazało się, że jest to kiepski czas na taką zmianę i to wszystko – powiedział Iraola. – Jestem wdzięczny Leeds, ale też bardzo szczęśliwy, pracując dla Rayo. Chcemy dobrze zakończyć sezon – dodał.

W najbliższy weekend zespół z Madrytu podejmie u siebie Espanyol. Obecnie Rayo traci dwa punkty do strefy europejskich pucharów.

Czytaj więcej: Alonso ostrzega Mourinho. “Podczas meczu nie będziemy kolegami”.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze