GKS Katowice aktywny na rynku. Dwa transfery beniaminka

GKS Katowice jest bardzo aktywny na rynku transferowym. Do beniaminka PKO BP Ekstraklasy mają dołączyć Imran Oulad Omar (ofensywny pomocnik) oraz Alan Czerwiński (prawy obrońca) - podaje Łukasz Olkowicz z Przeglądu Sportowego Onet.

Rafał Górak - trener GKS-u Katowice
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Rafał Górak - trener GKS-u Katowice

Imran Oulad Omar oraz Alan Czerwiński blisko GKS-u Katowice

GKS Katowice to najbardziej aktywny na rynku beniaminek PKO BP Ekstraklasy. Tego lata do klubu z Bukowej dołączyli już Sebastian Milewski, Borja Galan, Adam Zrelak oraz Lukas Klemenz. Jakby tego było mało, to GieKSa kontynuuje zakupy i wkrótce powinna potwierdzić kolejne wzmocnienia.

Najnowsze informacje w tej sprawie na łamach “Przeglądu Sportowego Onet” przekazał Łukasz Olkowicz. Według wspomnianego dziennikarza badania medyczne przed transferem do GKS-u Katowice właśnie przechodzi Imran Oulad Omar. To 26-letni holenderski ofensywny pomocnik, który na co dzień przywdziewa koszulkę Hapoelu Beer Szewa.

Czy GKS Katowice utrzyma się w Ekstraklasie?

Tak 87%
Nie 13%
516+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Oprócz niego na Bukową przeprowadzić się ma również Alan Czerwiński, który od 2020 roku występuje w barwach Lecha Poznań. Dla 31-letniego prawego obrońcy będzie to powrót do zespołu GieKSiarzy, w którym z powodzeniem grał w latach 2012-2017. Poza tym wciąż prowadzone są rozmowy na linii GKS Katowice – Raków Częstochowa na temat sprowadzenia Bartosza Nowaka.

Przypomnijmy, że drużyna Trójkolorowych w ostatnim sezonie 1 Ligi zajęła drugie miejsce w tabeli i bezpośrednio awansowała do elity. Beniaminkami PKO BP Ekstraklasy w kampanii 2024/2025 będą także Lechia Gdańsk oraz Motor Lublin.

Komentarze