Gigant Premier League może przechwycić mistrza Włoch

Manchester United w tym sezonie ma do rozegrania jeszcze tylko dwa spotkania. Tymczasem władze klubu myślami są już przy wzmocnieniach. Ciekawe wieści przekazało Il Mattino.

Kim Min Jae
fot. Imago / Antonio Balasco Na zdjęciu: Kim Min Jae
  • Dużymi krokami zbliża się otwarcie okna transferowego
  • Il Mattino twierdzi, że Kim Min Jae może wkrótce zasilić szeregi Manchesteru United
  • Rynkowa wartość piłkarza wynosi 50 milionów euro

Mistrz Serie A może zakotwiczyć w Man Utd

Manchester United ma plan, aby w trakcie letniego okna transferowego wzmocnić się w obronie. Na celowniku Czerwonych Diabłów znalazł się defensor SSC Napoli.

Il Mattino przekonuje, że Manchester United jest blisko sfinalizowania transferu z udziałem Kim Min Jae. Świeżo upieczony mistrz Serie A mógłby w ekipie z Old Trafford zarabiać znacznie więcej niż we Włoszech.

Według ostatnich doniesień Koreańczyk ma zarabiać w angielskiej ekipie dziewięć milionów euro rocznie. Kim Min Jae już w swoim pierwszym sezonie w lidze włoskiej mógł świętować sukces w postaci mistrzostwa Italii.

Koreański zawodnik trafił do włoskiego klubu latem 2022 roku z Fenerbahce. Suma transakcji wyniosła ponad 18 milionów euro. W tej kampanii Kim Min Jae wystąpił łącznie w 43 meczach, strzelając w nich dwa gole. Ponadto na koncie zawodnika są też dwie asysty.

Czytaj więcej: Inter bezradny w Neapolu. Napoli zagrało, jak na mistrza przystało [WIDEO]

Komentarze