Eriksen kuszony przez Man Utd

Christian Eriksen
Pressfocus Na zdjęciu: Christian Eriksen

Christian Eriksen zostanie wolnym zawodnikiem wraz z końcem czerwca. Na razie nie zgodził się na nową umowę w Brentford. Według Daily Mirror, Man Utd planuje przekonać Duńczyka, oferując mu dwuletni kontrakt.

  • Christian Erisken wkrótce wybierze nowy klub
  • Brentford oferował już najlepszą opcję kontraktu dla Duńczyka
  • Pomocnik nie narzeka na brak zainteresowania i być może skusi się na propozycję Man Utd

Eriksen zostanie w Premier League

Christian Eriksen odzyskał dawny blask w Brentford. Drużyna z nim w składzie zaczęła częściej punktować i utrzymała się w Premier League. Pszczoły są już po rozmowach z otoczeniem pomocnika. Przedstawiono najlepsze warunki dla obu stron, ale do tej pory nie padła wiążąca decyzja.

Wcześniej z wysp napływały wieści o sporym zainteresowaniu 30-latkiem. Sporo mówiło się o przenosinach do Tottenham czy nawet Arsenal. Tymczasem dziennikarze Daily Mirror doszli do kolejnego klubu. Chodzi o Man Utd. Czerwone Diabły potrzebują wzmocnień środka pola, podczas gdy Old Trafford opuszcza Paul Pogba.

Podobno Czerwone Diabły na poważnie rozważają sprowadzenie Eriksena do siebie. W grę wchodzi dwuletni kontrakt i zapewne 200 tys. tygodniówki. Na nieco mniej Duńczyk może liczyć w Brentford, gdzie od zimy rozegrał 11 spotkań, notując w nich cztery asysty i gola.

Z racji na wszczepiony rozrusznik serca, Anglia to dobra opcja do kontynuowania kariery. Sam piłkarz też dobrze czuje się na wyspach i jest szanowany przez sympatyków każdej drużyny. W najbliższych dniach powinniśmy poznać jego decyzję. Niewykluczone, że od przyszłego sezonu dalej będzie reprezentował barwy Brentford.

Czytaj więcej: Był na obrzeżach wielkiego futbolu, dostał szansę i wycisnął z niej 110% – doceńmy wyczyn Ancelottiego

Komentarze