Dwóch graczy Atalanty może trafić do Nottingham Forest

Rusłan Malinowski
PressFocus Na zdjęciu: Rusłan Malinowski

Nottingham Forest jest bliskie finalizacji rozmów z Atalantą Bergamo w sprawie Remo Freulera, ale jak donoszą włoskie media na celowniku beniaminka Premier League znalazł się także inny gracz La Dei Rusłan Malinowski.

  • Nottingham Forest pracuje nad wzmocnieniami, aby dobrze zaprezentować się w Premier League
  • Beniaminek angielskiej ekstraklasy jest bliski pozyskania Remo Freulera
  • Jak przekazują włoskie media na celowniku Anglików znalazł się także inny gracz Atalanty Rusłan Malinowski

Nottingham Forest zainteresowane Freulerem i Malinowskim

Nottingham Forrest ciężko pracuje, aby tego lata poprawić swój skład. Obecnie władze beniaminka angielskiej ekstraklasy są bliscy ukończenia transferu Remo Freulera, który dołączy do klubu za kwotę około 9 milionów euro plus 3 miliony euro w dodatkach. Rozmowy między dwoma klubami poszły dobrze, a jak dodają włoskie media również inny gracz Atalanty stał się tematem negocjacji obu klubów.

Jak donosi TuttoMercatoWeb, Nottingham Forest również wyraził swoje zainteresowanie Rusłanem Malinowskim i teraz przygotowuje ofertę, aby spróbować przekonać Atalantę do sprzedaży 29-letniego ukraińskiego napastnika.

Obecny kontrakt Malinowskiego z Atalantą wygasa w przyszłym roku, dając stronie angielskiej mocne podstawy do rozpoczęcia rozmów. Ich początkowa oferta będzie wynosić około 15 milionów euro razem z bonusami.

W zeszłym sezonie ukraiński napastnik radził sobie dobrze pomimo wielu problemów Atalanty i zakończył sezon z 10 bramkami i siedmioma asystami w 41 występach we wszystkich rozgrywkach.

Zobacz również: Nowy napastnik na celowniku Newcastle United

Komentarze