Benfika gotowa rozbić bank dla gwiazdy Eredivisie

Benfika zmierza w tym sezonie po kolejny tytuł mistrzowski, jednak zdaje sobie sprawę, że FC Porto tylko czyha na jej potknięcia. Orły planują już wzmocnienia na przyszły sezon, a ich głównym celem transferowym jest kapitan Feyenoordu, Orkun Kokcu.

Orkan Kokcu
Pressfocus Na zdjęciu: Orkan Kokcu
  • Benfica planuje przeznaczyć spore środki na letnie wzmocnienia
  • Na szczycie listy życzeń Orłów jest kapitan Feyenoordu, Orkun Kokcu
  • Lider ligi portugalskiej szykuje za pomocnika ofertę w wysokości 40 milionów euro

Benfika postara się skusić kapitana Feyenoordu do transferu

W ostatnich latach Benfica zarobiła krocie na transferach swoich utalentowanych wychowanków. Mimo sprzedaży wielkich gwiazd klub utrzymuje się na czele ligi portugalskiej i pewnie zmierza po tytuł mistrzowski.

Ekrem Konur przekazał, że Orły są gotowe przeznaczyć duże pieniądze na letnie wzmocnienia. Na celowniku klubu od dłuższego czasu jest kapitan Feyenoordu Rotterdam, Orkun Kokcu. Turecki dziennikarz poinformował, że Benfica szykuje ogromną ofertę transferową za 22-latka. 

Reprezentant Turcji notuje w tym sezonie świetne liczby, a jego wartość rynkowa stale rośnie. Benfica gotowa jest zaoferować Feyenoordowi za pomocnika aż 40 milionów euro. Zawodnik jest kluczowym zawodnikiem holenderskiej drużyny, a jego kontrakt ważny jest jeszcze do końca czerwca 2025 roku. Stąd też lider portugalskiej ligi zdaje sobie sprawę, że jedynie atrakcyjna oferta przekona klub z Rotterdamu do sprzedaży swojej gwiazdy. 

Czytaj też: Benfica chce zatrzymać na dłużej piłkarza Wolves

Komentarze