Bayern chce definitywnego transferu Cancelo. Zaproponuje skrzydłowego

Bayern Monachium przekonuje się do definitywnego pozyskania Joao Cancelo. Nie chce płacić Manchesterowi City kwoty zawartej w umowie, dlatego zaproponuje jednego ze swoich piłkarzy - informuje Pedro Almeida.

Serge Gnabry
fot. PressFocus Na zdjęciu: Serge Gnabry
  • Bayern rozważa pozyskanie Joao Cancelo na stałe
  • Aby zniwelować kwotę transferu, zaproponowany zostanie Serge Gnabry
  • Wkrótce Bawarczycy siądą do rozmów z Manchesterem City

Bayern poświęci Gnabry’ego?

W ostatnim dniu zimowego okienka transferowego Bayern Monachium pozyskał Joao Cancelo w w ramach półrocznego wypożyczenia. Portugalczyk nie był zadowolony z roli rezerwowego, dlatego zdecydował się opuścić Manchester City.

W Bawarii obrońca radzi sobie ze zmiennym szczęściem, natomiast nie ulega wątpliwościom, że dysponuje ogromnymi umiejętnościami. Władze Bayernu są zainteresowane pozyskaniem go na stałe, jednak nie zamierzają płacić kwoty rzędu 70 milionów euro, która została zapisana w umowie między klubami.

Wkrótce mistrzowie Niemiec przystąpią do rozmów z przedstawicielami Manchesteru City. Pedro Almeida sugeruje, że Bawarczycy chcą włączyć do transakcji Serge’a Gnabry’ego, aby znacząco zmniejszyć ostateczną cenę za Cancelo.

W ostatnim czasie Gnabry jest krytykowany za nieefektywne występy. Stracił miejsce w wyjściowej jedenastce i nie radzi sobie już tak dobrze, jak w poprzednich sezonach. Bayern jest gotowy poświęcić go, aby tylko pozyskać reprezentanta Portugalii na atrakcyjnych warunkach.

Zobacz również: Prezydent Bayernu o transferze napastnika: mamy wystarczająco dużo pieniędzy

Komentarze