Barcelona nie przejmuje się medialnymi plotkami ws. Messiego

Mundo Deportivo informuje, że FC Barcelona nie przejmuje się medialnymi spekulacjami w sprawie przyszłości Lionela Messiego. Kataloński klub nadal jest przekonany, że latem Argentyńczyk wróci na Camp Nou.

Lionel Messi
PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi
  • Barcelona nadal pracuje nad transferem Messiego
  • Katalończycy są pewni, że latem Argentyńczyk wróci na Camp Nou
  • Messi naciska na transfer do Barcelony

Messi chce wrócić, Barca pracuje nad transferem

W ostatnim czasie zrobiło się głośno na temat przyszłości Lionela Messiego. Wszystko przez medialne doniesienia, jakoby Argentyńczyk porozumiał się z jednym z zespołów z Arabii Saudyjskiej. Według niektórych źródeł obecny mistrz świata zostanie zawodnikiem Al-Hilal.

Jak podaje Mundo Deportivo FC Barcelona w ogóle nie reaguje na te medialne spekulacje. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy ekipa z Katalonii jest przekonana, że napastnik latem trafi na Camp Nou i cały czas pracuje nad tym transferem.

Według wcześniejszych doniesień, Leo Messi naciska na powrót do Barcelony i spokojnie czeka, aż Katalończycy rozwiążą problem finansowego fair play. Nie jest tajemnicą, że blaugrana musi obniżyć budżet płacowy, aby przeprowadzić jakiekolwiek transfery. Tymczasem pojawiły się już doniesienia, że Barcelona miała otrzymać zielone światło od władz La Liga na sprowadzenie Messiego.

Zobacz również: Koniec epoki. Legenda odchodzi z FC Barcelony

Komentarze