Barca z pierwszą ofertą za Lewandowskiego

Robert Lewandowski
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Wygląda na to, że FC Barcelona złożyła pierwszą ofertę za Roberta Lewandowskiego. Zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, Bayern poznał propozycję Katalończyków i zamierza ją odrzucić. Podobne wieści przekazują też hiszpańscy dziennikarze, więc robi się coraz ciekawiej.

  • FC Barcelona złożyła pierwszą ofertę za Lewandowskiego
  • Bayern miał otrzymać propozycję opiewającą na kilkadziesiąt milinów euro
  • Bawarczycy nie są skłonni do negocjacji, dlatego Katalończyków czeka niezwykle trudne zadanie

Barca walczy o podpis “Lewego”

Robert Lewandowski rozważa tylko jeden kierunek. Żywej legendzie niemieckich boisk chodzi głównie o transfer do FCBarcelony. Polak był rozczarowany postawą władz Bayernu i zadecydował, że nie przedłuży wygasającej w 2023 r. umowy.

W Monachium nastało potężne trzęsienie ziemi. Relacje pomiędzy 33-latkiem a klubowymi działaczami, pozostawiały wiele do życzenia już od kilku miesięcy. Nic więc dziwnego, że “Lewy” jest gotowy na nowe wyzwanie i zrobi wszystko, by opuścić bawarski klub.

Zdaniem Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl, Barca złożyła pierwszą ofertę za superstrzelca Bayernu. Propozycja Joana Laporty oscyluje w graniach kilkudziesięciu milionów euro. Tymczasem aktualny mistrz Bundesligi, dalej nie planuje oddawać Lewandowskiego w letnim okienku.

Co więcej, jednym głosem mówią też hiszpańscy dziennikarze. Według Toniego Juanmartiego, szefostwo z Monachium nie jest zainteresowane ofertą Dumy Katalonii.

– “Podczas gdy Mbappe przejmuje wszystko, Barca przedstawiła pierwszą ofertę dla Lewandowskiego w ciągu ostatnich kilku godzin. Bawarska odpowiedź, na razie negatywna” – przekazał Juanmarti.

Autor podcastu Siempre Pod w dużej mierze poświęconemu FC Barcelonie, już wcześniej zapowiadał, że Blaugrana lada dzień wyśle oficjalne zapytanie do Bayernu. Teraz jego wieści znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Nawet jeśli Bawarczycy odmówili, Xavi i Laporta tak łatwo się nie poddadzą. Wkrótce zarząd z Camp Nou powinien wrócić do rozmów z pracodawcą Roberta Lewandowskiego.

Czytaj więcej: Żelisław Żyżyński: nie jest trudno poskładać w całość, co się stało na Zanzibarze

Komentarze