Pomocnik Królewskich może wylądować w AS Romie

Dani Ceballos wciąż nie może być pewny swojej przyszłości w Realu Madryt. O pomocnik stara się wiele klubów, a jego umowa wygasa wraz z końcem sezonu. Według Corierre dello Sport istnieje spora szansa, że Hiszpan wyląduje w Romie.

Dani Ceballos
Pressfocus Na zdjęciu: Dani Ceballos
  • Real Madryt wciąż nie złożył Daniemu Ceballosowi oferty nowego kontraktu
  • Zawodnik nie jest pewny swojej przyszłości i rozważa już oferty innych zespołów
  • Według włoskich mediów Hiszpanem zainteresowała się również AS Roma

Roma dołączyła do grona zainteresowanych Ceballosem

Real Madryt nie podjął jeszcze decyzji względem przyszłości Marco Asensio i Daniego Ceballosa. Kontrakty obu zawodników wygasają wraz z końcem sezonu, a oni sami nie są pewni, czy zostaną przedłużone. Wzbudza to wiele plotek i spekulacji.

Sytuacja Ceballosa w ekipie Los Blancos na przestrzeni ostatnich tygodni uległa zmianie. W rundzie jesiennej pomocnik rzadko pojawiał się na murawie. Od kilku miesięcy otrzymuje regularnie szanse od Carlo Ancelottiego, a jego forma jest coraz lepsza. 26-latek tylko w jednym z ostatnich 19 meczów nie otrzymał żadnych minut. 

Hiszpanem interesuje się wiele klubów, choć on sam utrzymuje, że wolałby pozostać w obozie Królewskich. Kontakt z jego przedstawicielami nawiązało już Atletico Madryt. Do Rojiblancos, zgodnie z informacjami Corierre dello Sport dołączyła również Roma.

Zdaniem włoskich dziennikarzy, istnieje spora szansa, że Ceballos latem wyląduje w Rzymie. Jose Mourinho ceni sobie jego umiejętności, a zawodnik nie pobiera w Realu Madryt wysokiej pensji. Dlatego też sprowadzenie go nie byłoby trudne dla Wilków pod kątem finansowym. Na ten moment nie wpłynęła jeszcze żadna oficjalna oferta kontraktu, jednak wydaje się to jedynie kwestią czasu.

Przeczytaj też: Inter planuje latem wzmocnić ofensywę. Wielkie nazwisko w grze

Komentarze