Arsenal szuka wzmocnień w środku pola. Na celowniku były piłkarz Wolves

Arsenal prawdopodobnie zimą pożegna się z Thomasem Parteyem, dlatego rozpoczął prace nad sprowadzeniem nowego środkowego pomocnika. W kręgu zainteresowań "Kanonierów" znalazł się Ruben Neves, który na co dzień występuje w saudyjskim Al-Hilal - informuje "90min".

Ruben Neves
Obserwuj nas w
IMAGO / Power Sport Images Na zdjęciu: Ruben Neves
  • Arsenal rozpoczął prace nad sprowadzeniem nowego pomocnika
  • W kręgu zainteresowań “Kanonierów” znalazł się Ruben Neves
  • Portugalczyk wkrótce może opuścić saudyjskie Al-Hilal

Arsenal obserwuje Rubena Nevesa

Coraz więcej głosów dochodzi, że Arsenal już w zimowym okienku transferowym rozstanie się z Thomasem Parteyem. Zespół prowadzony przez Mikela Artetę chciałby już w styczniu sprowadzić następcę reprezentanta Ghany, dlatego działacze już rozpoczęli prace w tym kierunku.

POLECAMY TAKŻE

Dziennikarze portalu “90min” uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili, że “Kanonierzy” zaczęli interesować się Rubenem Nevesem. Nie powinno być problemów ze sprowadzeniem portugalskiego pomocnika, bowiem ten prawdopodobnie i tak zimą opuści saudyjskie Al-Hilal.

Przygoda 26-latka w tym klubie może zakończyć się po pół roku. Koszt jego sprowadzenia w lipcu wyniósł aż 55 milionów euro. Neves do tej pory rozegrał 17 spotkań w koszulce Al-Hilal. W tym czasie zdołał dwukrotnie wpisać sie na listę strzelców, a także zanotować jedną asystę.

Sprawdź także: Jasne stanowisko ws. Jakuba Kiwiora. Arsenal zdecydował

Komentarze