Skorupski obronił karnego, Juventus stracił punkty w Weronie

Łukasz Skorupski

SS Lazio w drugim sobotnim meczu 24. kolejki ligi włoskiej przegrało na wyjeździe z Bologną 0:2. Łukasz Skorupski obronił w tym starciu rzut karny egzekwowany przez Ciro Immobile. Tymczasem w pierwszym spotkaniu dnia Parma Calcio podzieliła się punktami ze Spezią, remisując 2:2. Juventus niespodziewanie zgubił punkty, remisując w Weronie.

Piętnasty mecz bez zwycięstwa

Parma bardzo dobrze rozpoczęła mecz. Już w 17. minucie po indywidualnej akcji Karamoha goście wyszli na prowadzenie, które podwyższyli kilka chwil później. W drugiej połowie Spezia wzięła się jednak za odrabianie strat. Dublet skompletował wtedy Gyasi, który zapewnił beniaminkowi punkt.

Pełna relacja >

Skorupski i spółka lepsi od Lazio

Bologna FC pokonała 2:0 SS Lazio w spotkaniu 24. kolejki Serie A. Dobry występ przeciwko rzymianom zaliczył Łukasz Skorupski, który obronił rzut karny Ciro Immobile.

Juventus zgubił punkty

Juventus zdołał wyjść na prowadzenie na początku drugiej połowy za sprawą Cristiano Ronaldo. Stara Dama grała słabo i nie udało jej się dowieźć tego wyniku do końca. Po składnej akcji Hellasu gola na wagę remisu zdobył Antonin Barak. W tym momencie Juventus traci do liderującego Interu już siedem punktów.