Skorupski obronił karnego, Juventus stracił punkty w Weronie

Łukasz Skorupski
Łukasz Skorupski fot. Pressfocus

SS Lazio w drugim sobotnim meczu 24. kolejki ligi włoskiej przegrało na wyjeździe z Bologną 0:2. Łukasz Skorupski obronił w tym starciu rzut karny egzekwowany przez Ciro Immobile. Tymczasem w pierwszym spotkaniu dnia Parma Calcio podzieliła się punktami ze Spezią, remisując 2:2. Juventus niespodziewanie zgubił punkty, remisując w Weronie.

Piętnasty mecz bez zwycięstwa

Parma bardzo dobrze rozpoczęła mecz. Już w 17. minucie po indywidualnej akcji Karamoha goście wyszli na prowadzenie, które podwyższyli kilka chwil później. W drugiej połowie Spezia wzięła się jednak za odrabianie strat. Dublet skompletował wtedy Gyasi, który zapewnił beniaminkowi punkt.

Pełna relacja >

Skorupski i spółka lepsi od Lazio

Bologna FC pokonała 2:0 SS Lazio w spotkaniu 24. kolejki Serie A. Dobry występ przeciwko rzymianom zaliczył Łukasz Skorupski, który obronił rzut karny Ciro Immobile.

Pełna relacja >

Juventus zgubił punkty

Juventus zdołał wyjść na prowadzenie na początku drugiej połowy za sprawą Cristiano Ronaldo. Stara Dama grała słabo i nie udało jej się dowieźć tego wyniku do końca. Po składnej akcji Hellasu gola na wagę remisu zdobył Antonin Barak. W tym momencie Juventus traci do liderującego Interu już siedem punktów.

Pełna relacja >

Aktualna tabela Serie A

Komentarze