Zieliński z golem w hicie Serie A [WIDEO]

gracze Napoli
PressFocus Na zdjęciu: gracze Napoli

Piotr Zieliński w 40. minucie spotkania SSC Napoli – Atalanta BC wpisał się na listę strzelców. Dzięki bramce Polaka gospodarze aktualnie remisują z klubem z Bergamo 1:1.

• Goście z Bergamo wyszli na prowadzenie po trafieniu Malinowskiego
  • Do wyrównania doprowadził Zieliński, który na raty pokonał Juana Musso
  • Polak jest w bardzo dobrej formie. W ostatnim czasie zanotował m.in. bramkę przeciwko Lazio i dwie asysty w spotkaniu z Sassuolo

Sobotni hit Serie A świetnie rozpoczął się dla gości. W siódmej minucie Duvan Zapata zagrał przed pole karne do Rusłana Malinowskiego, a ten pięknym uderzeniem dał prowadzenie Atalancie.

Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy gospodarze odpowiedzieli. Prawą flanką przedarł się Kevin Malcuit, który zagrał w pole karne rywali. Futbolówka trafiła do Zielińskiego. Polak uderzał dwukrotnie, a druga próba okazała się skuteczna.

Aktualnie neapolitańczycy remisują z ekipą z Bergamo 1:1.