Zbigniew Boniek o Zlatanie Ibrahimoviciu. “Metryki nie oszukasz”

Zbigniew Boniek na kanale "Meczyki" skomentował wczorajszy występ Zlatana Ibrahimovicia w meczu AC Milanu z Udinese Calcio (1:3). Szwed stał się najstarszym strzelcem gola w historii Serie A. Według byłego prezesa PZPN, Rossoneri mając na boisku Ibrę, grają w dziesiątkę.

Zbigniew Boniek
PressFocus Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
  • Zbigniew Boniek zabrał głos nt. Zlatana Ibrahimovicia
  • Wiceprezes UEFA uważa, że Szwed nie oszuka wieku
  • 41-latek wykorzystał rzut karny w spotkaniu Milanu z Udinese

“Milan grał w dziesiątkę”

AC Milan przegrał 1:3 z Udinese Calcio w sobotnim wyjazdowym meczu 27. kolejki Serie A. Honorowe trafienie gościom zapewnił Zlatan Ibrahimović, który w 45. minucie wykorzystał rzut karny, dzięki czemu stał się najstarszym strzelcem bramki w historii włoskiej ekstraklasy.

Zbigniew Boniek na kanale “Meczyki” przyznał, że Rossoneri ze Szwedem w składzie grają w dziesiątkę, a sam piłkarz nie oszuka swojego wieku.

Mam 65 lat. Gdybym był na ławce i wszedł na rzut karny, to prawdopodobnie też mógłbym go strzelić. Oglądałem wczoraj mecz, Milan grał w dziesiątkę. Metryki nie oszukasz – powiedział Zbigniew Boniek w kontekście wczorajszego występu Zlatana Ibrahimovicia.

41-letni środkowy napastnik dopiero co wrócił po poważnej kontuzji. Jego umowa z mistrzem Italii obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

AC Milan nie obroni scudetto, bowiem pewnie po tytuł kroczy SSC Napoli, które ma 18 punktów przewagi nad drugim Interem Mediolan.

Komentarze