Milan pokonał Parmę, choć do końca drżał o wynik

Rafael Leao
Pressfocus Na zdjęciu: Rafael Leao

W sobotę rozegrano trzy spotkania we włoskiej Serie A. W pierwszym pojedynku piłkarze Spezii rzutem na taśmę ograli Crotone 3:2. Drugi mecz zakończył się porażką Parmy 1:3, która mimo wszystko postraszyła Milan. W ostatnim starciu Torino pokonało niespodziewanie Udinese 1:0.

Szalona końcówka w La Spezia

Drużyna Spezia Calcio rzutem na taśmę odwróciła losy sobotniego meczu przeciwko Crotone. Gospodarze przegrywali do 89. minuty, ale strzelili w samej końcówce dwa gole i ostatecznie zainkasowali trzy punkty. Goście są już jedną nogą w Serie B.

Więcej o meczu >

Parma postraszyła Milan

Po pierwszej połowie Milan prowadził 0:2 i grał na tyle dobrze, że trzy punkty wydawały się być formalnością. Wszystko zmieniła czerwona kartka Ibrahimovicia, który powiedział coś do sędziego. Parma zdobyła po chwili kontakt, ale w końcówce została skontrowana przez Rossonerich, którzy wywieźli trzy punkty.

Nie ilość, a jakość

Sobotnie zmagania w Serie A kończył mecz Udinese kontra Torino. Gospodarze mieli wyraźną przewagę od pierwszej do ostatniej minuty. Razili jednak nieskutecznością i ostatecznie przegrali 0:1.