Francuz zakochany w Mediolanie. “Jestem szczęśliwy w AC Milanie”

Theo Hernandez jest bardzo szczęśliwy w AC Milanie, co podkreśla na każdym kroku. Lewy obrońca po raz kolejny przyznał, że nie myśli o przyszłości i skupia się na teraźniejszości.

Theo Hernandez
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Theo Hernandez
  • Theo Hernandez przywdziewa koszulkę AC Milanu od 2019 roku
  • Lewy obrońca szybko skradł serca kibiców Rossonerich
  • 25-latek jest trzecim kapitanem klubu z Mediolanu

Theo Hernandez nigdzie się nie rusza

Theo Hernandez to jeden z najlepszych lewych obrońców w Serie A. Boczny defensor był jednym z architektów ostatnich sukcesów AC Milanu z wygranym scudetto na czele. Umowa 25-latka z Rossonerimi wygasa dopiero 30 czerwca 2026 roku, a zawodnik czuje się szczęśliwy na San Siro.

Mam nadzieję, że zostanę w AC Milanie tak długo, jak to będzie możliwe. Przyszłość? Skupiam się tylko na teraźniejszości, nigdy nie znamy przyszłości. Jestem tutaj szczęśliwy od pierwszego dnia. Rozpiera mnie duma, że mogę być kapitanem tak wielkiego klubu – przyznał Theo Hernandez.

Czternastokrotny reprezentant Francji występuje w barwach mediolańskiej ekipy od lipca 2019 roku, kiedy to przeprowadził się na San Siro za niespełna 23 miliony euro z Realu Madryt. Theo Hernandez w 34 meczach obecnego sezonu strzelił 3 bramki i dołożył do swojego dorobku także 5 asyst.

Komentarze