Prezydent Napoli wściekły na arbitra. Zadzwonił ze skargą do jego szefa

Il Mattino donosi, że prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis był wściekły na Davide Massę po porażce 0:3 z Interem i zadzwonił do szefów FIGC i AIA, aby poskarżyć się na decyzje podjęte przez arbitra w niedzielnym hicie Serie A.

Mecz Napoli - Inter
Obserwuj nas w
IMAGO / Ciro Fusco Na zdjęciu: Mecz Napoli - Inter
  • Massa popełnił fatalne błędy w meczu Napoli – Inter
  • Arbiter wypaczył wynik spotkania
  • De Laurentis szuka wyjaśnień u szefa sędziów

De Laurentis skarży się na arbitra po meczu Napoli – Inter

W niedzielę Napoli przegrało z Interem Mediolan (0:3) w hicie Serie A. Po spotkaniu szerokim echem odbijają się w mediach błędy Davide Massy. Sędzia swoimi decyzjami wpłynął na losy tego pojedynku.

Według Il Mattino prezydent De Laurentiis był tak wściekły, że po meczu zadzwonił do szefów FIGC i AIA, aby poskarżyć się na decyzje Massy. Z medialnych doniesień wynika, że De Laurentiis zdecydował się nie wysyłać przed kamery trenera Waltera Mazzarriego, aby uniknąć potencjalnie długiego zawieszenia dla świeżo zatrudnionego szkoleniowca.

Il Mattino dodaje, że Mazzarri był jeszcze bardziej sfrustrowany niż De Laurentiis i próbował uzyskać wyjaśnienia od Massy i czwartego sędziego Antonio Rapuano w tunelu Stadio Maradona po ostatnim gwizdku.

Według neapolitańskiej gazety Massa nie zostanie zawieszony przez AIA, ale nie będzie już w tym sezonie prowadził meczu Napoli.

Zobacz również: Barcelona rozważa dwie opcje, ale Ter Stegen w tym roku już nie zagra

Komentarze