Pogba szuka rozwiązania z leczeniem zachowawczym, Francuz nie chce przegapić mundialu

Paul Pogba
fot. PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Paul Pogba nie zaczął jeszcze nowego sezonu jako zawodnik Juventusu, a już doznał kontuzji. Reprezentant Francji nabawił się urazu kolana. Na dzisiaj piłkarz nie podjął jeszcze decyzji, czy przejdzie operacja, czy skupi się na leczeniu zachowawczym.

  • Paul Pogba kilka dni temu nabawił się kontuzji kolana
  • Zawodnik wciąż nie podjął decyzji o sposobie leczenia
  • 29-latek szuka rozwiązania, dzięki, któremu będzie mógł zagrać na mundialu w Katarze

Pogba nie przejdzie operacji?

Paul Pogba z dużymi nadziejami wrócił do Juventusu. Francuski zawodnik niestety dla kibiców Starej Damy w trakcie tournee doznał kontuzji, która może wykluczyć go z gry na kilka miesięcy.

Dziennikarza La Gazzetta della Sport Fabiana Della Valle przekonuje, że uraz łąkotki jest bardzo trudny do leczenia zachowawczego. Tymczasem po operacji Francuz musiałby być wyłączony z gry od trzech do pięciu miesięcy. To skutkowałoby tym, że zawodnik nie zagrałby na mundialu w Katarze.

Nie jest żadną tajemnicą, że mistrzostwa świata są w tym roku wydarzeniem numer jeden dla Pogby. W związku z tym piłkarz szuka metod leczenia, dzięki, którym szybciej będzie mógł dojść do zdrowia.

Faktem jest, że w Stanach Zjednoczonych doradzano Pogbie, aby przeszedł operację. Zawodnik natomiast udał się do Włoch, aby skonsultować się z tamtejszymi lekarzami. Pomocnik stara się znaleźć rozwiązanie, dzięki, którym będzie mógł znaleźć się na mundialu.

Pogba decyzję o sposobie leczenia ma podjąć na początku przyszłego tygodnia.

Czytaj więcej: Pogba może przegapić nawet dwa miesiące, Francuz z kontuzją

Komentarze