Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek fot. Grzegorz Wajda

Piątek: Przed nowym sezonem jestem pełen optymizmu

Ciekawa rozmowa z Krzysztofem Piątkiem pojawiła się na łamach ESPN. Reprezentant Polski przekonywał w niej, że urodził się po to, aby zdobywać bramki. Napastnik AC Milanu zakomunikował też, że chce udowodnić, że jego niezwykła skuteczność nie była wybrykiem jednego sezonu.

Czytaj dalej…

– Zawsze mam nadzieję, że będę zdobywać wiele bramek – mówił pewny siebie  Piątek.

– Jestem bardzo szczęśliwy z powodu strzelania wielu goli w Serie A. W każdym razie zawsze mocno w siebie wierzyłem – dodał Polak.

– Urodziłem się po to, aby strzelać gole. Zdaję sobie sprawę z tego, że we Włoszech nie nie jest to łatwe, ale od momentu, gdy trafiłem do Genoi CFC, to chciałem pokazać wszystkim, że stać mnie na wiele – zaznaczył zawodnik.

– Kiedy trafiłem do Włoch, wszyscy mówili, że jestem jak bombowiec. W związku z tym swoją radość po golach oparłem na tym – powiedział Piątek.

– Przed nowym sezonem jestem pełen optymizmu. Mam nadzieję, że będziemy grać dwoma napastnikami. Mamy jeszcze czas na treningi i dopracowanie szczegółów, aby wiedzieć, jak grać. Jestem spokojny o nową kampanię – kontynuował polski piłkarz.

– Nie myślę o celach na nowy sezon. Ciężko pracuję na treningach, na tym się koncentruję – uzupełnił Piątek.


Komentarze