Mourinho podjął decyzję, kibice Romy mogą czuć niepokój

Jose Mourinho ma kontrakt ważny z AS Roma do końca czerwca 2024 roku. Tymczasem najnowsze doniesienia Il Messagero przekonują, że Portugalczyk po finale Ligi Europy pożegna się ze stołeczną ekipą.

Jose Mourinho
fot. Imago / Andrea Staccioli Na zdjęciu: Jose Mourinho
  • Cały czas niejasna jest przyszłość Jose Mourinho
  • Il Messagero przekonuje, że Portugalczyk juz podjął decyzję
  • Doświadczony trener ma po finale Ligi Europy rozstać się ze stołeczną drużyną

Mourinho powoli kończy rzymską historię

Jose Mourinho okazał się strzałem w dziesiątkę dla władz AS Roma. Pod wodzą Portugalczyka rzymianie w dwóch sezonach z rzędu znaleźli się w finale europejskich rozgrywek.

W kontekście przyszłości doświadczonego trenera ostatnio nie brakowało medialnych spekulacji. Mourinho był łączony między innymi z Paris Saint-Germain, czy Realem Madryt.

Tymczasem Il Messagero dało do zrozumienia, że portugalski trener podjął już decyzję i jego czas w szeregach Giallorossich powoli się kończy. Włoscy dziennikarze przekonują, że klub już poznał stanowisko Mourinho w sprawie, ale do finału Ligi Europy nie chce ujawniać żadnych informacji w sprawie.

Roma w finale europejskich rozgrywek zmierzy się w przyszłym tygodniu z Sevillą. Z kolei w tabeli Serie A team z Rzymu plasuje się na szóstej pozycji z 60 punktami. Roma jednocześnie nie ma już szans na awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów poprzez włoską ekstraklasę, chyba że wygra Ligę Europy.

Czytaj więcej: Ogromne emocje i kontrowersje w Sewilli, Roma wytrzymała napór Bayeru

Komentarze